Undervisnings- og forskningsansatte - Side 2

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 84
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Magnus Frostenson Frostenson, Magnus Professor +4769608089 magnus.frostenson@hiof.no
Bilde av Daniel Lees Fryer Fryer, Daniel Lees Førsteamanuensis +4769608263 daniel.l.fryer@hiof.no lingvistikk, sosialsemiotikk, multimodalitet, vitenskapelig diskurs, sosiale bevegelser, kritiske dyrestudier
Gjesdal, Anje Müller Førsteamanuensis +4769608232 +4741507342 anje.m.gjesdal@hiof.no
Bilde av Berit Grønn Grønn, Berit Studieleder +4769608267 berit.gronn@hiof.no
Hagen, Inger Marie Førsteamanuensis +4769608393 inger.m.hagen@hiof.no
Halvorsen, Jørn Inge Førsteamanuensis +4769608483 jorn.i.halvorsen@hiof.no
Hansen, Christina Lebæk Høgskolelektor +4769608481 christina.l.hansen@hiof.no
Bilde av Sven Helin Helin, Sven Professor +4769608210 sven.helin@hiof.no
Hellum, Mari Kjos Høgskolelektor +4769608277 mari.hellum@hiof.no
Bilde av Frode Hübertz Haaland Haaland, Frode Hübertz Førsteamanuensis +4769608270 frode.haaland@hiof.no
Bilde av Marie Støren Jareid Jareid, Marie Støren Stipendiat +4769608192 marie.jareid@hiof.no
Bilde av Ivar Jonsson Jonsson, Ivar Professor +4769608163 ivar.jonsson@hiof.no
Bilde av Annette Maria Myre Jørgensen Jørgensen, Annette Maria Myre Professor +4769608423 annette.m.jorgensen@hiof.no Språk og samfunn, diskursanalyse
Bilde av Wayne Robert Kelly Kelly, Wayne Robert Høgskolelektor wayne.kelly@hiof.no
Bilde av Nazareth Amlesom Kifle Kifle, Nazareth Amlesom Førsteamanuensis +4769608456 nazareth.a.kifle@hiof.no
Bilde av Roswitha Maria Berta King King, Roswitha Maria Berta Professor +4769608293 roswitha.m.king@hiof.no
Bilde av Bjørnar Karlsen Kivedal Kivedal, Bjørnar Karlsen Førsteamanuensis +4769608294 +000000 bjornar.k.kivedal@hiof.no
Bilde av Lene Kirstine Korseberg Korseberg, Lene Kirstine Høgskolelektor +4769608471 lene.k.korseberg@hiof.no
Bilde av Astrid Elisabeth Kure Kure, Astrid Elisabeth Høgskolelektor +4769608302 astrid.e.kure@hiof.no
Bilde av Sigmund Kvam Kvam, Sigmund Professor +4769608303 sigmund.kvam@hiof.no Translatologi, kontrastiv språkvitenskap, fagspråk, tysk