Undervisnings- og forskningsansatte - Side 3

Søk etter personer

Personer 41 - 60 av 84
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Peter Langemeyer Langemeyer, Peter Professor +4769608304 +4798413838 peter.langemeyer@hiof.no
Bilde av Elin Strand Larsen Larsen, Elin Strand Førsteamanuensis +4769608178 elin.strand.larsen@hiof.no Media, Journalistikk, Politiske skandaler, Kvinnelige politikere, Retorikk, Apologia
Lenkova, Ekaterina Høgskolelektor +4769608144 ekaterina.lenkova@hiof.no
Bilde av Sondre Lindahl Lindahl, Sondre Førsteamanuensis +4769608265 sondre.lindahl@hiof.no
Bilde av Frode Lundemo Lundemo, Frode Førstelektor +4769608309 +4795872126 frode.lundemo@hiof.no
Bilde av Rania Maktabi Maktabi, Rania Førsteamanuensis +4769608183 rania.maktabi@hiof.no
Bilde av Ingebjørg Merete Mellegård Mellegård, Ingebjørg Merete Førstelektor +4769608315 ingebjorg.m.mellegard@hiof.no
Mikkelsen, Robert Lewis Førstelektor +4769608317 +4748273457 robert.l.mikkelsen@hiof.no
Bilde av Jan Moren Moren, Jan Førsteamanuensis +4769608319 +4747884797 jan.moren@hiof.no
Mosenson, Marcos Fabian Høgskolelektor marcos.f.mosenson@hiof.no
Bilde av Lilja Mosesdottir Mosesdottir, Lilja Professor +4769608415 lilja.mosesdottir@hiof.no
Bilde av Gro Anita Myklevold Myklevold, Gro Anita Høgskolelektor +4769608320 gro.a.myklevold@hiof.no Flerspråklighet, Flerspråklig undervisning, Multilingualism, Utdanningsvitenskap
Negaard, Arve Høgskolelektor arve.negaard@hiof.no
Bilde av Erlend Ingridsønn Nordrum Nordrum, Erlend Ingridsønn Stipendiat +4769608442 erlend.nordrum@hiof.no
Nordrum, Lene Høgskolelektor +4769608478 lene.nordrum@hiof.no
Bilde av Franck Orban Orban, Franck Førsteamanuensis +4769608141 franck.orban@hiof.no Europeisk politikk, Fransk politikk, Populisme, Ekstremisme, Terrorisme, Europeisk sikkerhetspolitikk
Bilde av Asbjørn Olav Pedersen Pedersen, Asbjørn Olav Høgskolelektor +4769608330 asbjorn.o.pedersen@hiof.no
Bilde av Mats Gøran Persson Persson, Mats Gøran Førsteamanuensis +4769608155 +4740845338 mats.persson@hiof.no
Bilde av Monica Poza Dieguez Poza Dieguez, Monica Førsteamanuensis monica.p.dieguez@hiof.no
Bilde av Lin Prøitz Prøitz, Lin Førsteamanuensis +4769608201 lin.proitz@hiof.no