English version of this page

Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 56
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Geir Sigmund Afdal Afdal, Geir Sigmund Professor +4769608227 geir.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Hilde Wågsås Afdal Afdal, Hilde Wågsås Professor +4769608228 +4797566558 hilde.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Fredrik Andersen Andersen, Fredrik Førsteamanuensis +4769608806 +4795032976 fredrik.andersen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Camilla Anker-Hansen Anker-Hansen, Camilla Førsteamanuensis +4769608624 camilla.anker-hansen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Torvald Fossåen Ask Ask, Torvald Fossåen Stipendiat +4769608607 torvald.f.ask@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Catharina Bjørkquist Bjørkquist, Catharina Professor +4769608827 +4792048520 catharina.bjorkquist@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork, digitalisering, samordning, tverffaglig samarbeid, profesjon, organisasjon, ledelse
Bilde av Carina Barbro Bååth Bååth, Carina Barbro Professor +4769608731 carina.b.bath@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Sukalpa Chanda Chanda, Sukalpa Førsteamanuensis +4769608207 sukalpa.chanda@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Julianne Cheek Cheek, Julianne Professor +4769608253 +4747388268 julianne.cheek@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Ricardo Colomo-Palacios Colomo-Palacios, Ricardo Professor +4769608291 ricardo.colomo-palacios@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Anders Dechsling Dechsling, Anders Stipendiat +4769608782 +4741471185 anders.dechsling@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Lilliana Andrea Del Busso Del Busso, Lilliana Andrea Professor +4769608826 lilliana.a.busso@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Dolve, Fredrik Moi Stipendiat +4769608606 fredrik.m.dolve@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Dekan +4769608098 irina.engeness@hiof.no Digital teknologi, MOOC, læring og undervisning med digital teknologi og i nettbaserte omgivelser, profesjonsfaglig digital kompetanse, digital identitet, kultur-historisk teori, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Magnus Frostenson Frostenson, Magnus Professor +4769608089 magnus.frostenson@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Elia Gabarron Gabarron, Elia Førsteamanuensis +4769608161 elia.gabarron@hiof.no Psykologi, IKT og læring, Forskning, Sosiale og digitale medier forskning, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Marius Geitle Geitle, Marius Høgskolelektor +4769608112 marius.geitle@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Camilla Gjellebæk Gjellebæk, Camilla Høgskolelektor +4769608842 camilla.gjellebak@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Vigdis Abrahamsen Grøndahl Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Professor +4769608698 +4793052634 vigdis.a.grondahl@hiof.no Sykepleie, helsetjenestekvalitet, kvantitative metoder, personsentrert arbeid, Kommunehelsetjenesten, Spesialisthelsetjenesten, kronisk syke, Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Liv Torill Halvorsrud Halvorsrud, Liv Torill Professor +4769608758 +4797952187 liv.halvorsrud@hiof.no Livskvalitet, kronisk syke, sykepleie, velferdsteknologi, Det digitale samfunn, DigiHealth