English version of this page

Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 13 av 13
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Geir Sigmund Afdal Afdal, Geir Sigmund Professor +4769608227 geir.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Hilde Wågsås Afdal Afdal, Hilde Wågsås Professor +4769608228 +4797566558 hilde.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Dekan +4769608098 irina.engeness@hiof.no Digital teknologi, MOOC, læring og undervisning med digital teknologi og i nettbaserte omgivelser, profesjonsfaglig digital kompetanse, digital identitet, kultur-historisk teori, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Elia Gabarron Gabarron, Elia Førsteamanuensis +4769608161 elia.gabarron@hiof.no Psykologi, IKT og læring, Forskning, Sosiale og digitale medier forskning, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Halvdan Gaute Søvik Haugsbakken Haugsbakken, Halvdan Gaute Søvik Førsteamanuensis +4769608462 halvdan.haugsbakken@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Tamara Kalandadze Kalandadze, Tamara Førsteamanuensis +4769608340 tamara.kalandadze@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Ilka Nagel Nagel, Ilka Stipendiat +4769608197 ilka.nagel@hiof.no Det digitale samfunn, DDS, DigiEd
Bilde av Anders Johan Nordahl-Hansen Nordahl-Hansen, Anders Johan Professor +4769608174 +4740873179 anders.nordahl-hansen@hiof.no Autisme, Autismespekterforstyrrelse, Utviklingsforstyrrelser, Barns Utvikling, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Lin Prøitz Prøitz, Lin Professor +4769608201 lin.proitz@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Toril Eskeland Rangnes Rangnes, Toril Eskeland Dosent +4769608158 toril.e.rangnes@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Ammar Bahadur Singh Singh, Ammar Bahadur Stipendiat +4769608122 ammar.b.singh@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Ingjerd Skafle Skafle, Ingjerd Stipendiat +4769608654 ingjerd.skafle@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Stefan Sütterlin Sütterlin, Stefan Professor +4769608692 stefan.sutterlin@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech, DigiEd