Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 10 av 10
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Bibliotekar +4769608062 +4799615577 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning, Litteratursøk, Kildekritikk, Referanseteknikk
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Bibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Opphavsrett, Forskningsstøtte, CRIStin
Bilde av Torunn Skofsrud Boger Boger, Torunn Skofsrud Universitetsbibliotekar +4769608070 torunn.s.boger@hiof.no Litteratursøk, Kildekritikk, Referanseteknikk, EndNote, Datahåndteringsplan, Avdelingsleder, Tysk, Fransk, Arrangementer
Bilde av Tore Olavson Buarøy Buarøy, Tore Olavson Bibliotekar +4769608858 tore.o.buaroy@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, EndNote, CRIStin, Kildekritikk, Undervisning
Bilde av Anne-Lise Eng Eng, Anne-Lise Universitetsbibliotekar +4769608764 anne.l.eng@hiof.no Studieverksted, Litteratursøk, Referanseteknikk, EndNote, Akademisk skrivekurs
Bilde av Grete Gluppe Gluppe, Grete Bibliotekar +4769608762 +4790184539 grete.gluppe@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Kildekritikk, Undervisning for AAIO-studentene, Systematiske søk, Kontaktbibliotekar for forskergruppen PADS
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Bibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Litteratursøk, Databaser, Referanseteknikk, Kildekritikk, EndNote, CRIStin, Siteringsanalyse, Alma
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Bibliotekar +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Kildekritikk, Systematiske søk, EndNote, Bildebokformidling, Screencast, Opphavsrett
Bilde av Siri Anne Pihlstrøm Pihlstrøm, Siri Anne Bibliotekar +4769608067 siri.a.pihlstrom@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Studieverksted
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Bibliotekar +4769608061 +4791350968 annelin.s.aatangen@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk