Nettsider med emneord «byggingeniør»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Dmitry Vysochinskiy Vysochinskiy, Dmitry Førsteamanuensis +4769608657 dmitry.vysochinskiy@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Aleksander Vikki Vikki, Aleksander Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608683 aleksander.vikki@hiof.no bygg, byggingeniør
Røer, Henrik Høgskolelektor +4769608717 henrik.roer@hiof.no bygg, byggingeniør, ingeniørfag
Bilde av Mostafa Aliyari Aliyari, Mostafa Stipendiat +4769608479 mostafa.aliyari@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Yonas Zewdu Ayele Ayele, Yonas Zewdu Førsteamanuensis +4769608898 yonas.z.ayele@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Mahdi Kioumarsi Kioumarsi, Mahdi Førsteamanuensis +4769608610 mahdi.kioumarsi@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Kine Dæhli Dæhli, Kine Høgskolelektor +4769608487 kine.dahli@hiof.no Bygg, byggingeniør
Bilde av Marius Birkeland Birkeland, Marius Høgskolelektor +4769608618 marius.birkeland@hiof.no bygg, byggingeniør