Nettsider med emneord «Det digitale samfunn»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Julianne Cheek Cheek, Julianne Professor +4769608253 +4747388268 julianne.cheek@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Kristine Høeg Karlsen Karlsen, Kristine Høeg Førsteamanuensis +4769608290 kristine.h.karlsen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Afdal, Geir Sigmund Professor +4769608227 geir.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Hilde Wågsås Afdal Afdal, Hilde Wågsås Professor +4769608228 +4797566558 hilde.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Anders Johan Nordahl-Hansen Nordahl-Hansen, Anders Johan Professor +4769608174 +4740873179 anders.nordahl-hansen@hiof.no Autisme, Autismespekterforstyrrelse, Utviklingsforstyrrelser, Barns Utvikling, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Halvdan Gaute Søvik Haugsbakken Haugsbakken, Halvdan Gaute Søvik Førsteamanuensis +4769608462 halvdan.haugsbakken@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Elia Gabarron Gabarron, Elia Førsteamanuensis +4769608161 elia.gabarron@hiof.no Psykologi, IKT og læring, Forskning, Sosiale og digitale medier forskning, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Toril Eskeland Rangnes Rangnes, Toril Eskeland Dosent +4769608158 toril.e.rangnes@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Joakim Karlsen Karlsen, Joakim Førsteamanuensis +4769608289 joakim.karlsen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Lars Vidar Magnusson Magnusson, Lars Vidar Førsteamanuensis +4769608312 lars.v.magnusson@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Øystein Haugen Haugen, Øystein Professor +4769608146 +4791390914 oystein.haugen@hiof.no Cyber-Physical Systems, Internet of Things, Modeling, UML, SDL, Product Lines, Real-time Systems, Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Ricardo Colomo-Palacios Colomo-Palacios, Ricardo Professor +4769608291 ricardo.colomo-palacios@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Mary Luz Sanchez Gordon Sanchez Gordon, Mary Luz Høgskolelektor +4769608502 mary.sanchez-gordon@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Maben Rabi Rabi, Maben Professor +4769608206 maben.rabi@hiof.no Cyber-Physical Systems, Networked control, Hybrid systems, Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Kazi Shah Nawaz Ripon Ripon, Kazi Shah Nawaz Førsteamanuensis +4769608239 kazi.s.ripon@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Sukalpa Chanda Chanda, Sukalpa Førsteamanuensis +4769608207 sukalpa.chanda@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Tamara Kalandadze Kalandadze, Tamara Førsteamanuensis +4769608340 tamara.kalandadze@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Hasan Ogul Ogul, Hasan Førsteamanuensis +4746215195 +4746215195 hasan.ogul@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Georgios Marentakis Marentakis, Georgios Førsteamanuensis +4769608398 georgios.marentakis@hiof.no HCI, Interaction Design, Det digitale samfunn, DigiTech