Kontaktinformasjon for internasjonalisering

Høgskolen i Østfold

Postboks 700
1757 Halden
Tlf.   69 60 80 00
Fax: 69 60 80 01

Erasmuskode: N HALDEN02
Erasmus University Charter: 29655-LA-1-2014-1-NO-E4AKA1-ECHE

Internasjonalt kontor (Fellesadministrasjonen Halden):

Rådgiver/Teamleder
Ellen Høy-Petersen
Tlf. 69 60 80 13
E-post: ellen.hoy-petersen@hiof.no

Rådgiver
Laila Fagerdal
Tlf. 69 60 82 59
E-post: laila.fagerdal@hiof.no

Konsulent (ansvarlig for alle innkommende studenter) 
Elise Ager
Tlf. 69 60 82 29
E-post: elise.m.ager@hiof.no

Internasjonale koordinatorer på avdelingene

Avdeling for helse og velferd:

Kristin Myhre, Førstelektor, 69 60 87 01, kristin.myhre@hiof.no

Avdeling for informasjonsteknologi:

Robert Roppestad, Høgskolelektor, 69 60 83 35, robert.roppestad@hiof.no

Avdeling for ingeniørfag:

Hong Wu, Førsteamanuensis 69 60 87 77, hong.wu@hiof.no

Avdeling for lærerutdanning:

Gunhild Brænne Bjørnstad, Høgskolelektor, 69 60 82 42, gunhild.b.bjornstad@hiof.no

Avdeling for økonomi, språk og samfunnsfag:

Laila Fagerdal, Rådgiver, 69 60 82 59, laila.fagerdal@hiof.no

Akademi for scenekunst

Ellen Høy-Petersen, Rådgiver, 69 60 80 13, ellen.hoy-petersen@hiof.no
Pea Hov, Seniorkonsulent, 69 60 87 74, pea.hov@hiof.no

Publisert 16. juni 2018 21:07 - Sist endret 29. juni 2018 12:35