Teknisk- administrativt ansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 13 av 13
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Kirsti Lauvli Andersen Andersen, Kirsti Lauvli Prodekan utdanning +4769608693 kirsti.l.andersen@hiof.no
Burek, Agnes Tekniker +4769608620 agnes.burek@hiof.no
Bilde av Nina Fladeby Fladeby, Nina Undervisn.leder +4769608760 +4792492939 nina.fladeby@hiof.no
Gjølberg, Lena Overingeniør +4769608519 lena.gjolberg@hiof.no
Bilde av Trond Einar Grønvik Grønvik, Trond Einar Undervisn.leder +4769608609 trond.e.gronvik@hiof.no
Bilde av Laila Garberg Hagen Hagen, Laila Garberg Instituttleder +4769608874 laila.g.hagen@hiof.no
Bilde av Lars Rune Halvorsen Halvorsen, Lars Rune Instituttleder +4769608888 +4792099490 lars.r.halvorsen@hiof.no
Bilde av Anette Christensen Lie-Jensen Lie-Jensen, Anette Christensen Undervisn.leder +4769608628 anette.lie-jensen@hiof.no bioingeniør, cellebiologi, genetikk, molekylærbiologi, bioinformatikk
Bilde av Wenche Kristine Lindeland Lindeland, Wenche Kristine Senioringeniør +4769608763 wenche.k.lindeland@hiof.no Bioingeniør
Bilde av Hege Simensen Simensen, Hege Undervisn.leder +4769608664 hege.simensen@hiof.no
Bilde av Kirsti-Iren Skovdahl Skovdahl, Kirsti-Iren Prodekan forskning +4769608658 kirsti.i.skovdahl@hiof.no
Bilde av Randi Magnus Sommerfelt Sommerfelt, Randi Magnus Dekan +4769608637 +4797076604 randi.sommerfelt@hiof.no
Bilde av Lena Therese Tolfsen Tolfsen, Lena Therese Undervisn.leder +4769608387 +4794786433 lena.t.tolfsen@hiof.no Arbeids- og velferdsfag, Organisasjon og ledelse, Samordning av helse- og velferdstjenester