Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 37
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Yonas Zewdu Ayele Ayele, Yonas Zewdu Førsteamanuensis +4769608898 yonas.z.ayele@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Egil Berg Berg, Egil Høgskolelektor +4769608714 +4795756124 egil.berg@hiof.no maskin, maskiningeniør
Bilde av Marius Birkeland Birkeland, Marius Høgskolelektor +4769608618 marius.birkeland@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Rolf-Einar Grini Bryggfjell Bryggfjell, Rolf-Einar Grini Høgskolelektor +4769608668 rolf.e.bryggfjell@hiof.no
Bilde av Kamil Mustafa Dursun Dursun, Kamil Mustafa Professor +4769608805 kamil.dursun@hiof.no elektro, elektroingeniør
Bilde av Kine Dæhli Dæhli, Kine Høgskolelektor +4769608487 kine.h.steiwer@hiof.no Bygg, byggingeniør
Førrisdahl, Ole Kristian Førsteamanuensis +4769608722 ole.k.forrisdahl@hiof.no Energi, Energiteknikk, Termodynamikk, Kjemiteknikk, Fysikalsk kjemi
Bilde av Svein Olav Hansen Hansen, Svein Olav Høgskolelektor +4769608748 svein.o.hansen@hiof.no Forkurs
Hellstrøm-Finnsen, Magnus Førsteamanuensis +4769608619 magnus.hellstrom-finnsen@hiof.no
Bilde av Jo Høkedal Høkedal, Jo Førsteamanuensis +4769608770 jo.hokedal@hiof.no Optisk fjernmåling, marin optikk, oseanografi, havforskning. forkurs, Realfagskurs
Bilde av Hild Haaheim Haaheim, Hild Høgskolelektor +4769608106 hild.g.haaheim@hiof.no norsk, forkurs
Bilde av Jonas Bjertnes Jacobsen Jacobsen, Jonas Bjertnes Høgskolelektor +4769608621 jonas.b.jacobsen@hiof.no maskin, maskiningeniør
Bilde av Mahdi Kioumarsi Kioumarsi, Mahdi Førsteamanuensis +4769608610 mahdi.kioumarsi@hiof.no bygg, byggingeniør
Kishor, Nand Professor +4769608622 nand.kishor@hiof.no Elektro
Bilde av Anna-Lena Kjøniksen Kjøniksen, Anna-Lena Professor +4769608729 +4791991942 anna.l.kjoniksen@hiof.no Polymerer, nanopartikler, kolloider, hydrogeler, betong, geopolymerbetong, reologi, lysspredning, master in green energy technology
Kro, Tore August Førsteamanuensis +4769608730 +4790022321 tore.a.kro@hiof.no matematikk
Meistad, Torill Randi Førsteamanuensis +4769608681 torill.r.meistad@hiof.no
Bilde av Nicolae Lucian Mihet Mihet, Nicolae Lucian Professor +4769608756 lucian.mihet@hiof.no Elektro, Smart Grids, Power electronics, Energy Efficiency
Mordt, Helge Eduard Førsteamanuensis +4769608733 helge.e.mordt@hiof.no Elektro, elektroingeniør
Bilde av Per Erik Skogh Nilsen Nilsen, Per Erik Skogh Høgskolelektor +4769608735 per.e.nilsen@hiof.no kvantemekanikk, partikkelfysikk, CERN, fysikk, fysikkdidaktikk, historie, vitenskapsteori, vitenskapsfilosofi