Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 58
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Annika Mörte Alling Alling, Annika Mörte Førsteamanuensis +4769608443 annika.m.alling@hiof.no
Bilde av Cecilia Alvstad Alvstad, Cecilia Instituttleder +4769608073 cecilia.alvstad@hiof.no
Bilde av Ragnar Arntzen Arntzen, Ragnar Dosent +4769608134 +4799000802 ragnar.arntzen@hiof.no Språk, litteratur, norsk som andrespråk
Bilde av Marcus Axelsson Axelsson, Marcus Førsteamanuensis +4769608347 marcus.axelsson@hiof.no
Bilde av Viktoria Börjesson Behre Behre, Viktoria Börjesson Førsteamanuensis +4769608449 viktoria.borjesson@hiof.no
Berg, Laila Høgskolelektor +4769608149 laila.berg@hiof.no
Bilde av Christian Bjørn Bjerke Bjerke, Christian Bjørn Førstelektor +4769608240 +4791556019 christian.b.bjerke@hiof.no Ordriket, læreplan, begynneropplæring
Bilde av Eva Margareta Lambertsson Björk Björk, Eva Margareta Lambertsson Førsteamanuensis +4769608145 eva.l.bjork@hiof.no Interkulturell kommunikasjon, reiselitteratur, narrativitet, gender studies
Bilde av Camilla Bjørke Bjørke, Camilla Førstelektor +4769608241 +4790759221 camilla.bjorke@hiof.no Språk, litteratur, Lærer- og lektorutdanning, Pedagogiske fag
Bilde av Barbro Bredesen Opset Bredesen Opset, Barbro Førsteamanuensis +4769608437 +4792828775 barbro.b.opset@hiof.no
Bilde av Altijana Brkan-Masud Brkan-Masud, Altijana Førsteamanuensis +4769608470 altijana.brkan@hiof.no
Bilde av Raees Calafato Calafato, Raees Høgskolelektor +4769608514 raees.calafato@hiof.no
Bilde av Hélène Marie Celdran Celdran, Hélène Marie Førsteamanuensis +4769608311 helene.celdran@hiof.no Fransk litteratur, fransk språk
Bilde av Wladimir Alfredo Chavez Chavez, Wladimir Alfredo Førsteamanuensis +4769608359 wladimir.a.vaca@hiof.no
Bilde av Melanie Ruth Duckworth Duckworth, Melanie Ruth Førsteamanuensis +4769608410 melanie.duckworth@hiof.no
Bilde av Anders Eilertsen Eilertsen, Anders Høgskolelektor +4769608190 +4741676474 anders.eilertsen@hiof.no
Bilde av Jane Mattisson Ekstam Ekstam, Jane Mattisson Professor +4769608175 jane.m.ekstam@hiof.no
Bilde av Marion Elisenberg Elisenberg, Marion Høgskolelektor +4769608105 marion.elisenberg@hiof.no Digitalisering i begynneropplæringen
Bilde av Lasse Ellefsen Ellefsen, Lasse Høgskolelektor +4769608248 lasse.ellefsen@hiof.no Engelsk, språk, kommunikasjon, lingvistikk, fonetikk, fonologi
Bilde av Turid Fosby Elsness Elsness, Turid Fosby Professor emerita +4769608214 turid.f.elsness@hiof.no Turid Fosby Elsness, Turid Elsness, Barnelitteratur, barns skriftspråkutvikling, Nye Zeppelin, Norsk for 1.-4.trinn, Nye Zeppelin og Fagfornyelsen