Personer

Ansatte ved hele fakultetet og alle institutt.

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 126
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Tore Marius Akerbæk Akerbæk, Tore Marius Høgskolelektor +4769608399 tore.m.akerbak@hiof.no Webutvikling, WordPress, HTML, CSS, User Interface, User Experience
Akerjord, Mari-Ann Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608012 mari.a.akerjord@hiof.no
Bilde av Mostafa Aliyari Aliyari, Mostafa Høgskolelektor +4769608479 mostafa.aliyari@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Gunnar Andersson Andersson, Gunnar Førsteamanuensis +4769608711 +4792858976 gunnar.andersson@hiof.no innovasjon, prosjektledelse
Bilde av John Erik Andreassen Andreassen, John Erik Førstelektor +4769608140 +4791856900 john.e.andreassen@hiof.no
Bilde av Yonas Zewdu Ayele Ayele, Yonas Zewdu Førsteamanuensis +4769608898 yonas.z.ayele@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Imtiaz Badshah Badshah, Imtiaz Førsteamanuensis +4769608431 imtiaz.badshah@hiof.no
Bilde av Egil Berg Berg, Egil Høgskolelektor +4769608714 +4795756124 egil.berg@hiof.no maskin, maskiningeniør
Bilde av Marius Birkeland Birkeland, Marius Høgskolelektor +4769608618 marius.birkeland@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Daniela Blauhut Blauhut, Daniela Førsteamanuensis +4769608715 +4794484713 daniela.blauhut@hiof.no
Bilde av Harald Borgebund Borgebund, Harald Førsteamanuensis +4769608244 harald.borgebund@hiof.no politikk
Bilde av Trond Arne Borgersen Borgersen, Trond Arne Dosent +4769608245 trond.a.borgersen@hiof.no
Breit, Eric Martin Alexander Professor +4769608655 eric.breit@hiof.no
Bilde av Tina Helene Bunæs Bunæs, Tina Helene Stipendiat +4769608308 tina.h.bunas@hiof.no Spillteknologi, Interaction Design, Communication Design
Bilde av Hans Olav Bøe Bøe, Hans Olav Førstekonsulent +4769608035 +4791193484 hans.o.boe@hiof.no
Bilde av Klaudia Carcani Carcani, Klaudia Stipendiat +4769608276 klaudia.carcani@hiof.no Computer Science, Interaction Design, Participatory Design, Computer Supported Collaborative Work
Bilde av Sukalpa Chanda Chanda, Sukalpa Førsteamanuensis +4769608207 sukalpa.chanda@hiof.no
Bilde av Ricardo Colomo-Palacios Colomo-Palacios, Ricardo Professor +4769608291 ricardo.colomo-palacios@hiof.no
Bilde av Jeovan Faleiro de Freitas de Freitas, Jeovan Faleiro Førsteamanuensis +4769608742 jeovan.f.freitas@hiof.no Konstruksjonsmekanikk, Fasthetslære, Likevektslære, betong, stål, tre, bygg, byggingeniør
Bilde av Selina Demi Demi, Selina Stipendiat selina.demi@hiof.no