Administrativt ansatte - Side 10

 

Søk etter personer

Personer 181 - 200 av 271
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Nilsen, Tommy Renholdsbetjent tommy.nilsen@hiof.no
Bilde av Johannes Philip Nilsen Skalle Nilsen Skalle, Johannes Philip Spesialbibliotekar +4769608127 johannes.p.skalle@hiof.no prosjektledelse, biblioteket
Nordahl, Knut-Walther Avdelingsdirektør +4769608176 +4798832031 knut.w.nordahl@hiof.no
Bilde av Kristian Sandbekk Norsted Norsted, Kristian Sandbekk Seniorrådgiver +4769608066 kristian.s.norsted@hiof.no Åpen forskning, datadeling, DataverseNO, GDPR, kvalitativ forskning, Fredrikstad
Bilde av Rebecca Dawn Smith Norvang Norvang, Rebecca Dawn Smith Rådgiver +4769608388 rebecca.norvang@hiof.no
Bilde av Rolf Steinar Nybøle Nybøle, Rolf Steinar Avdelingsdirektør +4769608221 +4745407578 steinar.nybole@fremmedspraksenteret.no
Bilde av Wibeche Nygård Nygård, Wibeche Seniorkonsulent +4769608752 wibeche.nygard@hiof.no Servicetorg, Service
Bilde av Samantha Josephine Sulit Nysted Nysted, Samantha Josephine Sulit Spesialbibliotekar +4769608068 samantha.nysted@hiof.no Nettsider, Studieverksted, Undervisning, Halden
Bilde av Irene Felde Olaussen Olaussen, Irene Felde Rådgiver +4769608133 irene.f.olaussen@hiof.no
Olsen, Anders Hauge Avdelingsingeniør +4769608204 anders.h.olsen@hiof.no
Bilde av Fredrik Olsson Olsson, Fredrik Førstelektor +4769608134 fredrik.olsson@hiof.no
Bilde av Tommy Payne Payne, Tommy Seniorkonsulent +4769608329 tommy.payne@hiof.no
Bilde av Marianne Pedersen Pedersen, Marianne Rådgiver +4769608894 +4790525075 marianne.pedersen@hiof.no
Bilde av Lin Elisabet Sandhaug Ramberg Ramberg, Lin Elisabet Sandhaug Programleder GLU +4769608102 lin.e.ramberg@hiof.no
Ravneng, Birgit Helen Dehnes Overingeniør +4769608879 +4792213828 birgit.d.ravneng@hiof.no
Redzepagic, Dino Seniorrådgiver +4769608013 dino.redzepagic@hiof.no
Riatti-Sterling, Eusebio Lærling +4769608754 eusebio.riatti-sterling@hiof.no
Risan, Vigdis Renholdsbetjent vigdis.risan@hiof.no
Bilde av Hanne Schou Røising Røising, Hanne Schou Førstelektor +4769608337 +4741400657 hanne.s.roising@hiof.no UH-pedagagogikk, ikt og læring, fleksible studier, digitale verktøy i undervisning
Bilde av Unni Rønningen Rønningen, Unni Spesialbibliotekar +4769608707 unni.ronningen@hiof.no E-bøker, Litteratursøk, Oria, Databaser, Alma, Tidsskrifter, Nettsider, Fjernlån, Fredrikstad