Administrativt ansatte - Side 10

 

Søk etter personer

Personer 181 - 200 av 262
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristian Sandbekk Norsted Norsted, Kristian Sandbekk Seniorrådgiver +4769608066 kristian.s.norsted@hiof.no Åpen forskning, DataverseNO, Fredrikstad
Bilde av Rebecca Dawn Smith Norvang Norvang, Rebecca Dawn Smith Rådgiver +4769608388 rebecca.norvang@hiof.no
Bilde av Rolf Steinar Nybøle Nybøle, Rolf Steinar Avdelingsdirektør +4769608221 +4745407578 steinar.nybole@fremmedspraksenteret.no
Bilde av Wibeche Nygård Nygård, Wibeche Seniorkonsulent +4769608752 wibeche.nygard@hiof.no Servicetorg, Service
Bilde av Samantha Josephine Sulit Nysted Nysted, Samantha Josephine Sulit Spesialbibliotekar +4769608068 samantha.nysted@hiof.no Undervisning, Studieverksted, Halden
Bilde av Irene Felde Olaussen Olaussen, Irene Felde Rådgiver +4769608133 irene.f.olaussen@hiof.no
Bilde av Ted Olsen Olsen, Ted Seniorrådgiver +4769608092 +4790918958 ted.olsen@hiof.no
Bilde av Tommy Payne Payne, Tommy Høgskolelektor +4769608329 tommy.payne@hiof.no
Bilde av Marianne Pedersen Pedersen, Marianne Rådgiver +4769608894 +4790525075 marianne.pedersen@hiof.no
Bilde av Lin Elisabet Sandhaug Ramberg Ramberg, Lin Elisabet Sandhaug Programleder GLU +4769608102 lin.e.ramberg@hiof.no
Ravneng, Birgit Helen Dehnes Overingeniør +4769608879 +4790691521 birgit.d.ravneng@hiof.no
Risan, Vigdis Renholdsbetjent vigdis.risan@hiof.no
Bilde av Preben Reinaas Rotlid Rotlid, Preben Reinaas Førstekonsulent preben.r.rotlid@hiof.no læringsmiljø, studentliv, studenttjenester, Studenthenvendelser
Bilde av Hanne Schou Røising Røising, Hanne Schou Førstelektor +4769608337 +4741400657 hanne.s.roising@hiof.no ikt og læring, fleksible studier, digitale verktøy i undervisning
Bilde av Unni Rønningen Rønningen, Unni Spesialbibliotekar +4769608707 unni.ronningen@hiof.no E-bøker, Litteratursøk, Oria, Databaser, Alma, Tidsskrifter, Nettsider, Fjernlån, Fredrikstad
Bilde av Inger Lise E. Røsnæs Røsnæs, Inger Lise E. Seniorrådgiver +4769608022 inger.l.rosnas@hiof.no HR, Lønnsforhandlinger, Rekruttering, Lederstøtte
Bilde av Fahad Faisal Said Said, Fahad Faisal Overingeniør +4769608452 fahad.f.said@hiof.no MakerSpace, FabLab, VR, Digital Fabrikasjon, STEM
Samuelsen, Line Mostad Rådgiver +4769608234 line.m.samuelsen@hiof.no
Sandholtet, Chomphunut Sopakham Renholder chomphunut.sandholtet@hiof.no
Bilde av Frid Sandmoe Sandmoe, Frid Avdelingsdirektør +4769608010 +4791648882 frid.sandmoe@hiof.no