Administrativt ansatte - Side 10

 

Søk etter personer

Personer 181 - 200 av 389
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Øystein Jensen Jensen, Øystein Høgskolelektor +4769608836 47656482 oystein.jensen@hiof.no
Bilde av Guomin Ji Ji, Guomin Førsteamanuensis +4769608626 guomin.ji@hiof.no
Bilde av Nina Johannesen Johannesen, Nina Førsteamanuensis +4769608111 nina.johannesen@hiof.no
Johannessen, Hege Hølmo Førsteamanuensis +4769608713 hege.h.johannessen@hiof.no
Bilde av Ann-Kristin Johansen Johansen, Ann-Kristin Høgskolelektor +4769608798 ann-kristin.johansen@hiof.no
Bilde av Frode Ramstad Johansen Johansen, Frode Ramstad Førsteamanuensis +4769608672 +4793030885 frode.r.johansen@hiof.no Innovasjon, innovasjonsprosesser, endringsprosesser, digitalisering, prosjektledelse
Johansen, Håkon +4790850670 haakonjo@hiof.no
Bilde av Ingunn Johansen Johansen, Ingunn Stipendiat +4769608755 ingunn.johansen@hiof.no
Bilde av Pål Espen Olvik Jom Jom, Pål Espen Olvik Høgskolelektor +4769608196 +4795120354 pal.jom@hiof.no
Bilde av Eva-Linn Misje Kaland Kaland, Eva-Linn Misje Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608865 eva.l.kaland@hiof.no
Kaldor, Edit Stipendiat edit.kaldor@hiof.no
Bilde av Hoger Amin Karadaki Karadaki, Hoger Amin Høgskolelektor +4769608792 hoger.a.karadaki@hiof.no
Bilde av Nicola Kristin Karcher Karcher, Nicola Kristin Førsteamanuensis +4769608295 nicola.k.karcher@hiof.no
Bilde av Joakim Karlsen Karlsen, Joakim Førsteamanuensis +4769608289 joakim.karlsen@hiof.no
Bilde av Kristine Høeg Karlsen Karlsen, Kristine Høeg Førsteamanuensis +4769608290 kristine.h.karlsen@hiof.no
Bilde av Odd Tore Kaufmann Kaufmann, Odd Tore Førsteamanuensis +4769608292 +4797648738 odd.t.kaufmann@hiof.no
Khakpour, Alireza Høgskolelektor alirezk@hiof.no
Kipphoff, Karen Erika Earle Professor +4769608663 +4797739262 karen.e.kipphoff@hiof.no
Bilde av Jörg Werner Kirchhoff Kirchhoff, Jörg Werner Førsteamanuensis +4769608699 jorg.kirchhoff@hiof.no Hjemmebaserte tjenester, Hjemmesykepleie, Uformell omsorg, Sosiale nettverk, Helsetjenestekvalitet, Organisasjonsteori, Kompetanseutvikling, Arbeidslivsforskning, New Public Managment, Profesjonelle Byråkratier, Profesjonssosiologi, Kvalitative metoder, Kvantitative Metoder, Digitaliseringen av helsetjenesten
Bilde av Anna-Lena Kjøniksen Kjøniksen, Anna-Lena Professor +4769608729 +4791991942 anna.l.kjoniksen@hiof.no Polymerer, nanopartikler, kolloider, hydrogeler, betong, geopolymerbetong, reologi, lysspredning