Administrativt ansatte - Side 10

 

Søk etter personer

Personer 181 - 200 av 379
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Ann-Kristin Johansen Johansen, Ann-Kristin Høgskolelektor +4769608798 ann-kristin.johansen@hiof.no
Bilde av Frode Ramstad Johansen Johansen, Frode Ramstad Høgskolelektor +4769608672 +4793030885 frode.r.johansen@hiof.no Innovasjon, innovasjonsprosesser, endringsprosesser, digitalisering, prosjektledelse
Johansen, Håkon +4790850670 haakonjo@hiof.no
Bilde av Ingunn Johansen Johansen, Ingunn Stipendiat +4769608755 ingunn.johansen@hiof.no
Bilde av Pål Espen Olvik Jom Jom, Pål Espen Olvik Høgskolelektor +4769608196 +4795120354 pal.jom@hiof.no
Bilde av Eva-Linn Misje Kaland Kaland, Eva-Linn Misje Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608865 eva.l.kaland@hiof.no
Kaldor, Edit Stipendiat edit.kaldor@hiof.no
Bilde av Hoger Amin Karadaki Karadaki, Hoger Amin Høgskolelektor +4769608792 hoger.a.karadaki@hiof.no
Bilde av Nicola Kristin Karcher Karcher, Nicola Kristin Førsteamanuensis +4769608295 nicola.k.karcher@hiof.no
Bilde av Joakim Karlsen Karlsen, Joakim Førsteamanuensis +4769608289 joakim.karlsen@hiof.no
Bilde av Kristine Høeg Karlsen Karlsen, Kristine Høeg Førsteamanuensis +4769608290 kristine.h.karlsen@hiof.no
Bilde av Odd Tore Kaufmann Kaufmann, Odd Tore Førsteamanuensis +4769608292 +4797648738 odd.t.kaufmann@hiof.no
Kipphoff, Karen Erika Earle Professor +4769608663 +4797739262 karen.e.kipphoff@hiof.no
Bilde av Jörg Werner Kirchhoff Kirchhoff, Jörg Werner Førsteamanuensis +4769608699 jorg.kirchhoff@hiof.no Hjemmebaserte tjenester, Hjemmesykepleie, Uformell omsorg, Sosiale nettverk, Helsetjenestekvalitet, Organisasjonsteori, Kompetanseutvikling, Arbeidslivsforskning, New Public Managment, Profesjonelle Byråkratier, Profesjonssosiologi, Kvalitative metoder, Kvantitative Metoder, Digitaliseringen av helsetjenesten
Bilde av Anna-Lena Kjøniksen Kjøniksen, Anna-Lena Professor +4769608729 +4791991942 anna.l.kjoniksen@hiof.no Polymerer, nanopartikler, kolloider, hydrogeler, betong, geopolymerbetong, reologi, lysspredning
Bilde av Lars Emil Skrimstad Knudsen Knudsen, Lars Emil Skrimstad Høgskolelektor +4769608424 +4791684545 lars.e.knudsen@hiof.no
Knudsen, Ulf Tekniker +4769608686 ulf.knudsen@hiof.no
Bilde av Olav Erik Kolstad Kolstad, Olav Erik Høgskolelektor +4769608297 olav.e.kolstad@hiof.no
Bilde av Karl-Arne Næss Korseberg Korseberg, Karl-Arne Næss Høgskolelektor +4769608187 karl.a.korseberg@hiof.no
Bilde av Monica Lind Kristiansen Kristiansen, Monica Lind Studieleder +4769608298 +4740870335 monica.kristiansen@hiof.no