English version of this page

Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 742
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Abdirashid, Mohamed Ali Lærling +4769608643 mohamaab@hiof.no
Bilde av Geir Sigmund Afdal Afdal, Geir Sigmund Professor +4769608227 geir.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Hilde Wågsås Afdal Afdal, Hilde Wågsås Professor +4769608228 +4797566558 hilde.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Ager, Elise Mary Løkken Konsulent +4769608229 elise.m.ager@hiof.no
Bilde av Tore Marius Akerbæk Akerbæk, Tore Marius Høgskolelektor +4769608399 tore.m.akerbak@hiof.no Webutvikling, WordPress, HTML, CSS, User Interface, User Experience
Bilde av Mari-Ann Akerjord Akerjord, Mari-Ann Undervisn.leder +4769608012 mari.a.akerjord@hiof.no
Bilde av Mostafa Aliyari Aliyari, Mostafa Stipendiat +4769608479 mostafa.aliyari@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Annika Mörte Alling Alling, Annika Mörte Førsteamanuensis +4769608443 annika.m.alling@hiof.no
Bilde av Cecilia Alvstad Alvstad, Cecilia Professor +4769608073 cecilia.alvstad@hiof.no spansk, språkvitenskap, litteraturteori, oversettelsestudier
Andersen, Anne Grethe Renholdsbetjent anne.g.andersen@hiof.no
Bilde av Fredrik Andersen Andersen, Fredrik Førsteamanuensis +4769608806 +4795032976 fredrik.andersen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Kirsti Lauvli Andersen Andersen, Kirsti Lauvli Prodekan utdanning +4769608693 kirsti.l.andersen@hiof.no
Andersen, Tormod Christian Hovdegaard Driftstekniker +4769608200 +4794523963 tormod.c.andersen@hiof.no
Bilde av Gunnar Andersson Andersson, Gunnar Førsteamanuensis +4769608711 +4792858976 gunnar.andersson@hiof.no innovasjon, prosjektledelse
Bilde av Elin Kristin Ajer Stenersrød Andreassen Andreassen, Elin Kristin Ajer Stenersrød Overingeniør +4769608033 elin.k.andreassen@hiof.no
Bilde av Hilde Marie Andreassen Andreassen, Hilde Marie Høgskolelektor +4769608694 hilde.m.andreassen@hiof.no
Bilde av John Erik Andreassen Andreassen, John Erik Førstelektor +4769608140 +4791856900 john.e.andreassen@hiof.no
Bilde av Marianne Andreassen Andreassen, Marianne Høgskolelektor +4769608119 marianne.andreassen@hiof.no
Angermo, Isabell Konsulent +4769608728 isabell.angermo@hiof.no
Bilde av Karin Helene Anker Rasch Anker Rasch, Karin Helene Seniorrådgiver +4769608138 karin.a.rasch@hiof.no Studieveiledning, saksbehandling, permisjon, økonomistudier, organisasjon og ledelse, autorisasjon regnskapsfører, selvvalgt bachelorgrad