Administrativt ansatte

 

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 260
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Ager, Elise Mary Løkken Konsulent +4769608229 elise.m.ager@hiof.no
Akerbæk, Trond Henry Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf trond.h.akerbak@hiof.no
Bilde av Mari-Ann Akerjord Akerjord, Mari-Ann Undervisn.leder +4769608012 mari.a.akerjord@hiof.no
Ali Hussain, Aia Lærling +4769608616 aia.a.hussain@hiof.no
Alsemmani, Julian Ihsan Konsulent +4769608230 julian.i.alsemmani@hiof.no
Bilde av Cecilia Alvstad Alvstad, Cecilia Instituttleder +4769608073 cecilia.alvstad@hiof.no
Andersen, Anne Grethe Renholdsbetjent anne.g.andersen@hiof.no
Bilde av Kirsti Lauvli Andersen Andersen, Kirsti Lauvli Prodekan utdanning +4769608693 kirsti.l.andersen@hiof.no
Andersen, Tormod Christian Hovdegaard Driftstekniker +4769608200 +4794523963 tormod.c.andersen@hiof.no
Bilde av Elin Kristin Ajer Stenersrød Andreassen Andreassen, Elin Kristin Ajer Stenersrød Overingeniør +4769608033 elin.k.andreassen@hiof.no
Angermo, Isabell Førstesekretær +4769608728 isabell.angermo@hiof.no
Bilde av Karin Helene Anker Rasch Anker Rasch, Karin Helene Seniorrådgiver +4769608138 karin.a.rasch@hiof.no Studieveiledning, saksbehandling, permisjon, økonomistudier, organisasjon og ledelse, autorisasjon regnskapsfører, selvvalgt bachelorgrad
Arnesen, Ole Fabian Spesialbibliotekar +4769608599 ole.f.arnesen@hiof.no Leganto, Fredrikstad
Bilde av Mona Kristin Austad Austad, Mona Kristin Rådgiver +4769608087 mona.k.austad@hiof.no
Bilde av Kristi Cecilie Grønvold Bache Bache, Kristi Cecilie Grønvold Prorektor forskning og formidling +4769608029 kristi.g.bache@hiof.no
Bilde av Nils Olav Brandstorp Bekken Bekken, Nils Olav Brandstorp Seksjonssjef +4769608031 +4799489711 nils.o.bekken@hiof.no
Bilde av Solveig Berge Berge, Solveig Rådgiver +4769608632 solveig.berge@hiof.no Studieveiledning, innpassing, permisjon, Karriereveiledning, ingeniør, bygg, elektro, maskin, Green energy technology, Y-vei, Tress, Forkurs, Realfagskurs
Bergem, Hedvig Maria Seniorrådgiver +4769608862 hedvig.m.bergem@hiof.no
Berger, Christina Arkivleder +4769608180 christina.berger@hiof.no
Bilde av Christian Bermudez Aguilar Bermudez Aguilar, Christian Rådgiver +4769608704 christian.bermudez@hiof.no studieleder, prosjektledelse, rådgivning