Administrativt ansatte - Side 12

 

Søk etter personer

Personer 221 - 240 av 264
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Stokke, Karin Margrete Rådgiver +4769608169 karin.m.stokke@hiof.no
Stordahl, Ingunn Førstekonsulent +4769608383 ingunn.stordahl@hiof.no
Stordal, Julie Åvold Lærling +4769608614 julie.a.stordal@hiof.no
Sørlie, Ted Magnus Overingeniør +4769608040 +4792265653 ted.m.sorlie@hiof.no
Bilde av Tove Sørum Sørum, Tove Seniorkonsulent +4769608384 tove.sorum@hiof.no Studiekonsulent for Bachelorstudium i internasjonal kommunikasjon, Master IT, engelsk og statsvitenskap. Saksbehandling. Tilrettelegging for studenter, Studieveiledning
Bilde av Håkon Naasen Tandberg Tandberg, Håkon Naasen Seksjonssjef +4769608455 hakon.n.tandberg@hiof.no Digital vurdering, Religionsvitenskap, Podkast, Merittering, UH-pedagogikk
Bilde av Martin Tandberg Tandberg, Martin Instituttleder +4769608491 martin.tandberg@hiof.no
Bilde av Gro Telhaug Telhaug, Gro Seniorrådgiver +4769608385 gro.telhaug@hiof.no studieutredning, kvalitetssikring
Thoresen, Janne Kari Sekretær +4769608386 janne.k.thoresen@hiof.no
Thoresen, Trude Barstad Prosjektleder +4769608042 +4745249940 trude.b.thoresen@hiof.no
Bilde av Nina Marie Karlberg Tiben Tiben, Nina Marie Karlberg Konsulent +4769608288 nina.m.tiben@hiof.no
Bilde av Lena Therese Tolfsen Tolfsen, Lena Therese Undervisn.leder +4769608387 +4794786433 lena.t.tolfsen@hiof.no Arbeids- og velferdsfag, Organisasjon og ledelse, Samordning av helse- og velferdstjenester
Bilde av June Merete Solberg Tolsby Tolsby, June Merete Solberg Instituttleder +4769608676 june.tolsby@hiof.no Science, Technology and Society
Tordal, Solveig Sekretær +4769608355 solveig.tordal@hiof.no
Bilde av Leanne Noelle Strom Torgersen Torgersen, Leanne Noelle Strom Rådgiver +4769608523 leanne.torgersen@hiof.no Forskningsstøtte, søknadsstøtte
Bilde av Gro Torjusen Torjusen, Gro Seniorrådgiver +4769608166 gro.torjusen@hiof.no
Trinborg, Jan Thomas Overingeniør +4769608051 jan.t.trinborg@hiof.no
Bilde av Eileen Thøgersen Tveter Tveter, Eileen Thøgersen Førstekonsulent +4769608011 eileen.t.tveter@hiof.no
Tveter, Rikke Therese Konsulent +4769608365 rikke.t.tveter@hiof.no
Uckiene, Edita Renholdsbetjent edita.uckiene@hiof.no