Administrativt ansatte - Side 6

 

Søk etter personer

Personer 101 - 120 av 262
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Cecilie Haugstenrød Haugstenrød, Cecilie Rådgiver +4769608753 cecilie.haugstenrod@hiof.no
Heitmann, Martin Seniorrådgiver +4769608026 martin.heitmann@hiof.no
Bilde av Sindre Helvik Helvik, Sindre Senioringeniør +4769608855 +4741553104 sindre.helvik@hiof.no
Bilde av Miriam Henriksen Henriksen, Miriam Seniorkonsulent +4769608093 miriam.henriksen@hiof.no
Bilde av Rolf Carsten Henriksen Henriksen, Rolf Carsten Prosjektleder +4769608159 +4790219658 rolf.c.henriksen@hiof.no
Hilsen, Marit Seniorrådgiver +4769608015 marit.hilsen@hiof.no
Bilde av Martin Hollmann Hollmann, Martin Undervisn.leder +4769608009 martin.hollmann@hiof.no Ledelse SLIK, tysk litteratur
Bilde av Carina Holm Holm, Carina Rådgiver +4769608868 +4795793279 carina.holm@hiof.no
Holm, Hanne Seniorrådgiver +4769608869 hanne.holm@hiof.no
Holmen, Erik Struijk Avdelingsingeniør +4769608510 erik.s.holmen@hiof.no
Bilde av Harald Holone Holone, Harald Dekan +4769608281 +4791193486 harald.holone@hiof.no
Bilde av Monica Kristiansen Holone Holone, Monica Kristiansen Instituttleder +4769608298 +4740870335 monica.kristiansen@hiof.no
Bilde av Lilly Alexandra Hondros-Wellmeier Hondros-Wellmeier, Lilly Alexandra Rådgiver +4769608182 lilly.a.hondros-wellmeier@hiof.no HR, rekruttering, ansettelser, lederstøtte, utredning, rådgivning
Bilde av Beate Aksnes Horrigmo Horrigmo, Beate Aksnes Seniorkonsulent +4769608867 beate.a.horrigmo@hiof.no studiestart, prosjektleder, avdelingsstyret, webansvarlig
Høy-Petersen, Ellen Seniorrådgiver +4769608013 +4741699241 ellen.hoy-petersen@hiof.no
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Seniorrådgiver +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Databaser, Alma, EndNote, CRIStin, Halden
Isaksen, Merete Christin Overingeniør +4769608830 +4797732251 merete.c.isaksen@hiof.no
Bilde av Natalie Tvete Isaksson Isaksson, Natalie Tvete Seniorkonsulent +4769608143 natalie.t.isaksson@hiof.no Studieveiledning, saksbehandling, permisjon, økonomistudier, innovasjon og prosjektledelse, Applied Computer Science
Jacobsen, Jon Roger Overingeniør +4769608691 +4790947505 jon.r.jacobsen@hiof.no