Administrativt ansatte - Side 6

 

Søk etter personer

Personer 101 - 120 av 271
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Rolf Carsten Henriksen Henriksen, Rolf Carsten Prosjektleder +4769608159 +4790219658 rolf.c.henriksen@hiof.no
Bilde av Marit Hilsen Hilsen, Marit Seniorrådgiver +4769608015 marit.hilsen@hiof.no
Bilde av Martin Hollmann Hollmann, Martin Instituttleder +4769608009 martin.hollmann@hiof.no Ledelse SLIK, tysk litteratur
Bilde av Carina Holm Holm, Carina Seniorrådgiver +4769608868 +4795793279 carina.holm@hiof.no
Holm, Hanne Seniorrådgiver +4769608869 hanne.holm@hiof.no
Bilde av Erik Struijk Holmen Holmen, Erik Struijk Avdelingsingeniør +4769608510 erik.s.holmen@hiof.no
Bilde av Harald Holone Holone, Harald Dekan +4769608281 +4791193486 harald.holone@hiof.no
Bilde av Monica Kristiansen Holone Holone, Monica Kristiansen Instituttleder +4769608298 +4740870335 monica.kristiansen@hiof.no
Bilde av Lilly Alexandra Hondros-Wellmeier Hondros-Wellmeier, Lilly Alexandra Rådgiver +4769608182 lilly.a.hondros-wellmeier@hiof.no HR, rekruttering, ansettelser, lederstøtte, utredning, rådgivning
Bilde av Beate Aksnes Horrigmo Horrigmo, Beate Aksnes Seniorkonsulent +4769608867 beate.a.horrigmo@hiof.no fakultetsstyret, redaktør, koordinator, lederstøtte
Horvath, Silje Konsulent +4769608150 silje.horvath@hiof.no
Hovland, Karl-Erik Renholdsbetjent karl.e.hovland@hiof.no
Bilde av Aliaksandr Hubin Hubin, Aliaksandr Førsteamanuensis +4769608751 aliaksandr.hubin@hiof.no
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Alma, Bibliometri, Databaser, Referanseverktøy, CRIStin, Halden
Isaksen, Merete Christin Overingeniør +4769608830 +4797732251 merete.c.isaksen@hiof.no
Bilde av Natalie Tvete Isaksson Isaksson, Natalie Tvete Seniorkonsulent +4769608143 natalie.t.isaksson@hiof.no Studieveiledning, saksbehandling, permisjon, økonomistudier, innovasjon og prosjektledelse, Applied Computer Science
Jacobsen, Jon Roger Overingeniør +4769608691 +4790947505 jon.r.jacobsen@hiof.no
Bilde av Kjersti Berggraf Jacobsen Jacobsen, Kjersti Berggraf Prodekan utdanning +4769608283 +4792814475 kjersti.b.jacobsen@hiof.no
Jakobsen, Linn Grete Seniorkonsulent +4769608776 linn.g.jakobsen@hiof.no Ouriginal, Digital eksamen, Bachelor i Sosialt arbeid, Bachelor i Vernepleie, Bachelor i Barnevern, Studenthenvendelser
Bilde av Mette Mo Jakobsen Jakobsen, Mette Mo Prodekan utdanning +4769608101 mette.m.jakobsen@hiof.no