Administrativt ansatte - Side 6

 

Søk etter personer

Personer 101 - 120 av 382
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Bilde av Ragnhild Fugletveit Fugletveit, Ragnhild Førsteamanuensis +4769608818 ragnhild.fugletveit@hiof.no
Førrisdahl, Ole Kristian Førsteamanuensis +4769608722 ole.k.forrisdahl@hiof.no Energi, Energiteknikk, Termodynamikk, Kjemiteknikk, Fysikalsk kjemi
Bilde av Marius Geitle Geitle, Marius Stipendiat +4769608112 marius.geitle@hiof.no
Bilde av Tina Gerdts-Andresen Gerdts-Andresen, Tina Høgskolelektor +4769608910 +4790694975 tina.gerdts-andresen@hiof.no Barnevern
Bilde av Elisabeth Giske Giske, Elisabeth Høgskolelektor +4769608266 elisabeth.giske@hiof.no
Bilde av Camilla Gjellebæk Gjellebæk, Camilla Høgskolelektor +4769608842 camilla.gjellebak@hiof.no
Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Bilde av Anne Margrethe Glømmen Glømmen, Anne Margrethe Studieleder +4769608781 +4798626294 anne.m.glommen@hiof.no
Bilde av Beathe Kiland Granerud Granerud, Beathe Kiland Høgskolelektor +4769608864 beathe.k.granerud@hiof.no
Bilde av Sjur Granmo Granmo, Sjur Høgskolelektor +4769608799 sjur.granmo@hiof.no Prokrastinering, Atferd, Opplæring, Miljøarbeid
Bilde av Anne-Grethe Gregersen Gregersen, Anne-Grethe Høgskolelektor +4769608765 +4748052511 anne.g.gregersen@hiof.no
Bilde av Kristine Charlotte Grinderud Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor +4769608434 +4795948470 kristine.grinderud@hiof.no
Bilde av Terje Grøndahl Grøndahl, Terje Dekan +4769608809 +4792098887 terje.grondahl@hiof.no
Bilde av Vigdis Abrahamsen Grøndahl Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Professor +4769608698 +4793052634 vigdis.a.grondahl@hiof.no Sykepleie, helsetjenestekvalitet, kvantitative metoder, personsentrert arbeid, Kommunehelsetjenesten, Spesialisthelsetjenesten, kronisk syke
Bilde av Heidi Kristine Grønlien Grønlien, Heidi Kristine Førsteamanuensis +4769608846 +4795922021 heidi.k.gronlien@hiof.no
Grønneberg, Siv Vea Stipendiat +4769608783 siv.v.gronneberg@hiof.no
Bilde av Helén Graarud Graarud, Helén Høgskolelektor +4769608835 +4792094008 helen.graarud@hiof.no
Guilloteau, Etienne Frederic Stipendiat +32474742383 +32474742383 etienne.f.guilloteau@hiof.no
Gulbrandsen, Kjetil Novang Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608853 kjetil.n.gulbrandsen@hiof.no