Administrativt ansatte - Side 7

 

Søk etter personer

Personer 121 - 140 av 262
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Kjersti Berggraf Jacobsen Jacobsen, Kjersti Berggraf Prodekan utdanning +4769608283 +4792814475 kjersti.b.jacobsen@hiof.no
Jakobsen, Linn Grete Seniorkonsulent +4769608776 linn.g.jakobsen@hiof.no Eksamensadministrasjon, Urkund, Digital eksamen, Bachelor i Sosialt arbeid, Bachelor i Vernepleie, Bachelor i Barnevern, Studenthenvendelser
Bilde av Elise Jamissen Jamissen, Elise Førstekonsulent +4769608284 elise.jamissen@hiof.no
Bilde av Geir Jarberg Jarberg, Geir Overingeniør +4769608034 geir.jarberg@hiof.no
Bilde av Lars-Petter Jelsness-Jørgensen Jelsness-Jørgensen, Lars-Petter Rektor +4769608845 47335947 lars.p.jelsness-jorgensen@hiof.no
Johansen, Ann Kristin Sand Rådgiver +4769608181 ann.k.johansen@hiof.no
Bilde av Ann-Kristin Johansen Johansen, Ann-Kristin Rådgiver +4769608863 +4790115544 ann.k.johansen-ssaf@hiof.no Journalistikk, rådgiver kommunikasjon, markedsføring, forskningsformidling, websider
Bilde av Jens Olav Johansen Johansen, Jens Olav Konsulent +4769608271 jens.o.johansen@hiof.no
Johansen, Karoline Synøve Renholdsbetjent karoline.johansen@hiof.no
Johansen, Tone Anette Renholdsbetjent +4769303072 tone.a.johansen@hiof.no
Bilde av Veslemøy Johansen Johansen, Veslemøy Konsulent +4769608377 veslemoy.johansen@hiof.no
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Spesialbibliotekar +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Åpen forskning, Systematiske søk, EndNote, Undervisning, Forskningsstøtte, Halden
Bilde av Margrethe Karijord Johnsen Johnsen, Margrethe Karijord Rådgiver +4769608168 margrethe.k.johnsen@hiof.no
Juliussen, Kirsti Merethe Seniorrådgiver +4769608128 kirsti.m.juliussen@hiof.no
Karim, Mohammed Qassem Senioringeniør +4769608038 mohammed.q.karim@hiof.no
Karlsen, Adeline Bøhn Seniorkonsulent +4769608870 adeline.b.karlsen@hiof.no
Karlsen, Martha Britha Bjørhovde Rådgiver +4769608378 martha.b.karlsen@hiof.no
Karlsen, Nina Kristin Renholdsbetjent nina.k.karlsen@hiof.no
Bilde av Trine Kristin Tingelholm Karlsen Karlsen, Trine Kristin Tingelholm Hovedbibliotekar +4769608706 trine.k.karlsen@hiof.no Forskningsstøtte, Undervisning, Systematiske søk, Tidsskrifter, Brage, Fredrikstad
Bilde av Aina Karlstad Karlstad, Aina Rådgiver +4769608052 +4790859356 aina.karlstad@hiof.no