Administrativt ansatte - Side 8

 

Søk etter personer

Personer 141 - 160 av 396
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Bjørn Gitle Hauge Hauge, Bjørn Gitle Høgskolelektor +4769608779 bjorn.g.hauge@hiof.no
Bilde av Øystein Haugen Haugen, Øystein Professor +4769608146 +4791390914 oystein.haugen@hiof.no Cyber-Physical Systems, Internet of Things, Modeling, UML, SDL, Product Lines, Real-time Systems
Bilde av Halvdan Gaute Søvik Haugsbakken Haugsbakken, Halvdan Gaute Søvik Førsteamanuensis +4769608462 halvdan.haugsbakken@hiof.no
Bilde av Christian Fredrik Heide Heide, Christian Fredrik Førstelektor +4769608275 +4748053640 christian.f.heide@hiof.no
Bilde av Trond Heitmann Heitmann, Trond Førsteamanuensis +4769608889 trond.heitmann@hiof.no Sosialt arbeid, folkehelse, Brasil, institusjonell etnografi, sosialantropologi
Bilde av Morten Helberg Helberg, Morten Høgskolelektor +4769608097 morten.helberg@hiof.no Naturfag
Bilde av Ann Karin Helgesen Helgesen, Ann Karin Prodekan FoU +4769608838 ann.k.helgesen@hiof.no
Bilde av Marit Kristine Helgesen Helgesen, Marit Kristine Professor +4769608791 marit.k.helgesen@hiof.no Profesjonalisering, digitalisering, samordning av tjenester
Hellstrøm-Finnsen, Magnus Førsteamanuensis +4769608619 magnus.hellstrom-finnsen@hiof.no
Bilde av Yngve Herikstad Herikstad, Yngve Høgskolelektor +4769608908 +4799544957 yngve.herikstad@hiof.no
Bilde av Bjørg Elisabeth Hermansen Hermansen, Bjørg Elisabeth Høgskolelektor +4769608716 bjorg.e.hermansen@hiof.no
Bilde av Marte Karoline Herrebrøden Herrebrøden, Marte Karoline Høgskolelektor +4769608453 +4740220078 marte.herrebroden@hiof.no
Bilde av Arnstein Hjelde Hjelde, Arnstein Dosent +4769608279 arnstein.hjelde@hiof.no
Bilde av Inger Hjelmeland Hjelmeland, Inger Førstelektor +4769608797 +4799521182 inger.hjelmeland@hiof.no
Bilde av Reidun Hoff-Jenssen Hoff-Jenssen, Reidun Stipendiat +4769608129 +4748182708 reidun.hoff-jenssen@hiof.no
Bilde av Vigdis Holen Holen, Vigdis Professor +4769608280 vigdis.holen@hiof.no
Bilde av Ingvild Anker Holm Holm, Ingvild Anker Professor +4769608629 ingvild.holm@hiof.no theatre, performance, site-specificity, space, Object Oriented Ontology, object theatre, anthropomorphism, institutional critique, popular culture, marionettes, visual art, sculpture
Bilde av Harald Holone Holone, Harald Dekan +4769608281 +4791193486 harald.holone@hiof.no
Bilde av Monica Kristiansen Holone Holone, Monica Kristiansen Studieleder +4769608298 +4740870335 monica.kristiansen@hiof.no
Bilde av Kjersti E. Lien Holte Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis +4769608109 +4741611201 kjersti.e.holte@hiof.no