Administrativt ansatte - Side 9

 

Søk etter personer

Personer 161 - 180 av 391
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Hoveid, Sigrid Eskestrand Høgskolelektor +4769608421 sigrid.hoveid@hiof.no
Huby, Guro Øyen Førsteamanuensis +4794483676 +4794483676 guro.o.huby@hiof.no
Husvik-Olaussen, Gunhild Mathea Stipendiat +4769608654 gunhild.m.olaussen@hiof.no
Bilde av Per Thomas Huth Huth, Per Thomas Høgskolelektor +4769608725 per.t.huth@hiof.no
Bilde av Camilla Häbler Häbler, Camilla Høgskolelektor +4769608110 +4790204539 camilla.habler@hiof.no
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no
Bilde av Jo Høkedal Høkedal, Jo Studieleder +4769608770 jo.hokedal@hiof.no Optisk fjernmåling, marin optikk, oseanografi, havforskning.
Bilde av Gro Merete Høyum Høyum, Gro Merete Høgskolelektor +4769608849 gro.m.hoyum@hiof.no
Bilde av Gunn Elisabeth Haagensen Haagensen, Gunn Elisabeth Førstelektor +4769608834 gunn.e.haagensen@hiof.no ADHD, nevrovitenskap, atferdsanalyse, Miljøarbeid, vitenskapsteori
Bilde av Hild Haaheim Haaheim, Hild Høgskolelektor +4769608106 hild.g.haaheim@hiof.no
Bilde av Gisela Anne-Marie Håkansson Håkansson, Gisela Anne-Marie Professor +4769608427 gisela.a.hakansson@hiof.no
Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Stipendiat +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Anam Ilyas Ilyas, Anam Stipendiat anam.ilyas@hiof.no
Bilde av Jonas Bjertnes Jacobsen Jacobsen, Jonas Bjertnes Høgskolelektor +4769608621 jonas.b.jacobsen@hiof.no
Bilde av Kjersti Berggraf Jacobsen Jacobsen, Kjersti Berggraf Dekan +4769608283 +4792814475 kjersti.b.jacobsen@hiof.no
Bilde av Samira Jamouchi Jamouchi, Samira Førstelektor +4769608124 samira.jamouchi@hiof.no
Bilde av Benthe Kolberg Jansson Jansson, Benthe Kolberg Dosent +4769608285 benthe.k.jansson@hiof.no
Bilde av Khaled Ben Latief Jemai Jemai, Khaled Ben Latief Førsteamanuensis +4769608132 khaled.jemai@hiof.no
Bilde av Leif Roald Jensen Jensen, Leif Roald Dosent +4769608287 +4793225830 roald.jensen@hiof.no