Administrativt ansatte - Side 9

 

Søk etter personer

Personer 161 - 180 av 379
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Per Thomas Huth Huth, Per Thomas Høgskolelektor +4769608725 per.t.huth@hiof.no
Bilde av Camilla Häbler Häbler, Camilla Høgskolelektor +4769608110 +4790204539 camilla.habler@hiof.no
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no
Høkedal, Jo Studieleder +4769608770 jo.hokedal@hiof.no Optisk fjernmåling, marin optikk, oseanografi, havforskning.
Bilde av Gro Merete Høyum Høyum, Gro Merete Høgskolelektor +4769608849 gro.m.hoyum@hiof.no
Bilde av Hild Gjertrud Haaheim Haaheim, Hild Gjertrud Høgskolelektor +4769608106 hild.g.haaheim@hiof.no
Bilde av Gisela Anne-Marie Håkansson Håkansson, Gisela Anne-Marie Professor +4769608427 gisela.a.hakansson@hiof.no
Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Stipendiat +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Jonas Bjertnes Jacobsen Jacobsen, Jonas Bjertnes Høgskolelektor +4769608621 jonas.b.jacobsen@hiof.no
Bilde av Kjersti Berggraf Jacobsen Jacobsen, Kjersti Berggraf Dekan +4769608283 +4792814475 kjersti.b.jacobsen@hiof.no
Bilde av Samira Jamouchi Jamouchi, Samira Førstelektor +4769608124 samira.jamouchi@hiof.no
Bilde av Benthe Kolberg Jansson Jansson, Benthe Kolberg Dosent +4769608285 benthe.k.jansson@hiof.no
Bilde av Khaled Ben Latief Jemai Jemai, Khaled Ben Latief Førsteamanuensis +4769608132 khaled.jemai@hiof.no
Bilde av Leif Roald Jensen Jensen, Leif Roald Dosent +4769608287 +4793225830 roald.jensen@hiof.no
Bilde av Magne Skibsted Jensen Jensen, Magne Skibsted Førstelektor +4769608286 +4740288271 magne.jensen@hiof.no
Bilde av Øystein Jensen Jensen, Øystein Høgskolelektor +4769608836 47656482 oystein.jensen@hiof.no
Bilde av Guomin Ji Ji, Guomin Førsteamanuensis +4769608626 guomin.ji@hiof.no
Bilde av Nina Johannesen Johannesen, Nina Førsteamanuensis +4769608111 nina.johannesen@hiof.no
Johannessen, Hege Hølmo Førsteamanuensis +4769608713 hege.h.johannessen@hiof.no