Administrativt ansatte - Side 9

 

Søk etter personer

Personer 161 - 180 av 396
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Hov, Pea Seniorkonsulent +4769608774 +4790639510 pea.hov@hiof.no
Bilde av Sigrid Eskestrand Hoveid Hoveid, Sigrid Eskestrand Studieleder +4769608421 sigrid.hoveid@hiof.no
Huby, Guro Øyen Professor +4794483676 +4794483676 guro.o.huby@hiof.no
Bilde av Per Thomas Huth Huth, Per Thomas Høgskolelektor +4769608725 per.t.huth@hiof.no
Bilde av Camilla Häbler Häbler, Camilla Høgskolelektor +4769608110 +4790204539 camilla.habler@hiof.no
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no
Bilde av Jo Høkedal Høkedal, Jo Førsteamanuensis +4769608770 jo.hokedal@hiof.no Optisk fjernmåling, marin optikk, oseanografi, havforskning.
Bilde av Gro Merete Høyum-Johansen Høyum-Johansen, Gro Merete Høgskolelektor +4769608849 gro.m.hoyum@hiof.no
Bilde av Gunn Elisabeth Haagensen Haagensen, Gunn Elisabeth Førstelektor +4769608834 gunn.e.haagensen@hiof.no ADHD, nevrovitenskap, atferdsanalyse, Miljøarbeid, vitenskapsteori
Bilde av Hild Haaheim Haaheim, Hild Høgskolelektor +4769608106 hild.g.haaheim@hiof.no
Bilde av Gisela Anne-Marie Håkansson Håkansson, Gisela Anne-Marie Professor +4769608427 gisela.a.hakansson@hiof.no
Håvold, Ole Kristian Sandnes Førsteamanuensis +4769608477 ole.k.havold@hiof.no
Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Stipendiat +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Anam Ilyas Ilyas, Anam Stipendiat anam.ilyas@hiof.no
Istad, Else Marianne Høgskolelektor else.m.istad@hiof.no
Bilde av Jonas Bjertnes Jacobsen Jacobsen, Jonas Bjertnes Høgskolelektor +4769608621 jonas.b.jacobsen@hiof.no
Bilde av Kjersti Berggraf Jacobsen Jacobsen, Kjersti Berggraf Dekan +4769608283 +4792814475 kjersti.b.jacobsen@hiof.no
Bilde av Samira Jamouchi Jamouchi, Samira Førstelektor +4769608124 samira.jamouchi@hiof.no
Bilde av Khaled Ben Latief Jemai Jemai, Khaled Ben Latief Førsteamanuensis +4769608132 khaled.jemai@hiof.no