Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 59
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Hilde Marie Andreassen Andreassen, Hilde Marie Høgskolelektor +4769608694 hilde.m.andreassen@hiof.no
Bilde av Camilla Anker-Hansen Anker-Hansen, Camilla Førsteamanuensis +4769608624 +4746614494 camilla.anker-hansen@hiof.no
Bilde av Eva Bjørg Antonsen Antonsen, Eva Bjørg Førstelektor +4769608775 +4793815805 eva.b.antonsen@hiof.no
Bilde av Marian Bringa Arntsen Arntsen, Marian Bringa Rådgiver +4769608669 +4795277112 marian.b.arntsen@hiof.no
Bilde av Egil Bekkhus Bekkhus, Egil Førstelektor +4769608828 +4791169261 egil.bekkhus@hiof.no
Bilde av Siri Ellen Adelaide Brynhildsen Brynhildsen, Siri Ellen Adelaide Høgskolelektor +4769608695 siri.e.brynhildsen@hiof.no
Bilde av Carina Barbro Bååth Bååth, Carina Barbro Professor +4769608731 carina.b.bath@hiof.no
Bilde av Maria Dung Cao Cao, Maria Dung Førsteamanuensis +4769608741 maria.d.cao@hiof.no bioingeniør, medisinsk biokjemi, biologi, genetikk, kreftforskning
Eidesgaard, Veronica Høgskolelektor +4769608703 veronica.eidesgaard@hiof.no
Bilde av Gerd Anna-Stina Ekman Ekman, Gerd Anna-Stina Høgskolelektor +4769608769 stina.g.ekman@hiof.no
Bilde av Liv Berit Fagerli Fagerli, Liv Berit Førstelektor +4769608696 +4790993058 liv.b.fagerli@hiof.no
Bilde av Ingrid Femdal Femdal, Ingrid Førsteamanuensis +4769608697 ingrid.femdal@hiof.no
Bilde av Nina Fladeby Fladeby, Nina Undervisn.leder +4769608760 +4792492939 nina.fladeby@hiof.no
Gjølberg, Lena Overingeniør +4769608519 lena.gjolberg@hiof.no
Bilde av Beathe Kiland Granerud Granerud, Beathe Kiland Høgskolelektor +4769608864 beathe.k.granerud@hiof.no bioingeniør, mikrobiologi
Bilde av Anne-Grethe Gregersen Gregersen, Anne-Grethe Høgskolelektor +4769608765 +4748052511 anne.g.gregersen@hiof.no
Bilde av Vigdis Abrahamsen Grøndahl Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Professor +4769608698 +4793052634 vigdis.a.grondahl@hiof.no Sykepleie, helsetjenestekvalitet, kvantitative metoder, personsentrert arbeid, Kommunehelsetjenesten, Spesialisthelsetjenesten, kronisk syke
Bilde av Heidi Kristine Grønlien Grønlien, Heidi Kristine Førsteamanuensis +4769608846 +4795922021 heidi.k.gronlien@hiof.no
Bilde av Trond Einar Grønvik Grønvik, Trond Einar Undervisn.leder +4769608609 trond.e.gronvik@hiof.no
Bilde av Laila Garberg Hagen Hagen, Laila Garberg Instituttleder +4769608874 laila.g.hagen@hiof.no