Administrativt ansatte - Side 3

 

Søk etter personer

Personer 41 - 60 av 271
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Burek, Agnes Tekniker +4769608620 agnes.burek@hiof.no
Buskoven, Nina Kristin Rådgiver +4769608899 nina.k.buskoven@hiof.no
Butt, Maaz Rizi Rådgiver +4769608516 maaz.butt@hiof.no
Bye, Øystein Rådgiver +4769608802 oystein.bye@hiof.no
Bilde av Hans Olav Bøe Bøe, Hans Olav Overingeniør +4769608035 +4791193484 hans.o.boe@hiof.no PC, Windows, Linux, Hardware, Mikrokontrollere, IoT, Zigbee, Foto/video
Børresen, Inger Steiner Rådgiver +4769608251 inger.s.borresen@hiof.no Markedsføring, kommunikasjon, studier, studiestart, studiekatalog, profilartikler, nettarbeid
Bilde av Sage Canellis Canellis, Sage Rådgiver +4769608662 sage.canellis@hiof.no Research, Therapy, Transgenerational, Art, Therapy
Chan, Anna Seniorrådgiver +4769608093 anna.chan@hiof.no
Bilde av Trine Eker Christoffersen Christoffersen, Trine Eker Avdelingsdirektør +4769608718 +4792293881 trine.e.christoffersen@hiof.no Forskningsstøtte
Coote, Anthony Lærling +4769608025 anthony.coote@hiof.no
Bilde av Elin Corneliussen Corneliussen, Elin Avdelingsdirektør +4769608418 +4791000927 elin.corneliussen@hiof.no
Bilde av Kent André Iversen Crantz Crantz, Kent André Iversen Spesialbibliotekar +4769608666 kent.i.crantz@hiof.no CRIStin, Systematiske søk, Åpen forskning, Fredrikstad, Bibliometri
Bilde av Annette Veberg Dahl Dahl, Annette Veberg Prorektor utdanning +4769608803 annette.v.dahl@hiof.no
Bilde av Elin Therese Dalen Dalen, Elin Therese Rådgiver +4769608021 elin.t.dalen@hiof.no
Dinarzahi, Faiza Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608852 faiza.dinarzahi@hiof.no
Bilde av Magdalena Edvardsen Edvardsen, Magdalena Rådgiver +4769608020 magdalena.edvardsen@hiof.no søknadsstøtte, prosjekt, CRIStin, open access, Nettsider, budsjett, Forskningsstøtte
Bilde av Bjørn Erlend Egeland Egeland, Bjørn Erlend Førstekonsulent +4769608028 bjorn.egeland@hiof.no
Ellefsæter, Inger-Helene Seniorkonsulent +4769608627 inger.h.ellefsater@hiof.no
Bilde av Ahmet Emini Emini, Ahmet Rådgiver +4769608095 ahmet.emini@hiof.no
Bilde av Anne-Lise Eng Eng, Anne-Lise Universitetsbibliotekar +4769608764 anne.l.eng@hiof.no Studieverksted, Akademisk skriving, Referanseverktøy, Undervisning, Leganto, Fredrikstad