Administrativt ansatte - Side 4

 

Søk etter personer

Personer 61 - 80 av 262
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Ellefsæter, Inger-Helene Førstekonsulent +4769608627 inger.h.ellefsater@hiof.no
Bilde av Ahmet Emini Emini, Ahmet Rådgiver +4769608095 ahmet.emini@hiof.no
Bilde av Anne-Lise Eng Eng, Anne-Lise Universitetsbibliotekar +4769608764 anne.l.eng@hiof.no Studieverksted, EndNote, Zotero, Undervisning, Fredrikstad
Bilde av Terese Engedahl Engedahl, Terese Seniorkonsulent +4769608136 terese.engedahl@hiof.no Studentveiledning for Informatikk, Infosystemer, Tilrettelegging for studenter, Saksbehandling av studentsaker (permisjoner, innpassing mm), Praksis BLU
Bilde av Tore Petter Engen Engen, Tore Petter Informasjonssjef +4769608084 +4790793313 tore.p.engen@hiof.no Ledelse, nettarbeid, kommunikasjon, publiseringsløsning, Sosiale medier, Markedsføring, Krisekommunikasjon
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Dekan +4769608098 irina.engeness@hiof.no Digital teknologi, MOOC, læring og undervisning med digital teknologi og i nettbaserte omgivelser, profesjonsfaglig digital kompetanse, digital identitet, kultur-historisk teori
Bilde av Adelheid Eriksen Eriksen, Adelheid Renholdsleder +4769608625 +4797548120 adelheid.eriksen@hiof.no
Eriksen, Mathias Fagarbeider med fagbrev +4769608875 mathias.eriksen@hiof.no
Bilde av Julia Erol Erol, Julia Rådgiver +4769608021 julia.erol@hiof.no Forskningsstøtte, søknadsstøtte
Bilde av Elisabeth Ervik-Børnich Ervik-Børnich, Elisabeth Seniorkonsulent +4769608617 elisabeth.ervik-bornich@hiof.no
Fagerdal, Laila Anita Rådgiver +4769608259 laila.fagerdal@hiof.no
Fiko, Daniel Nikolai Konsulent +4769608238 daniel.fiko@hiof.no
Finset-Karlsen, Tim Petterson Tekniker +4769608660 +4790299795 tim.p.finset@hiof.no
Bilde av Merete Five Five, Merete Konsulent +4769608285 merete.five@hiof.no
Bilde av Øyvind Gjems Fjeldbu Fjeldbu, Øyvind Gjems Prodekan forskning +4769608439 +4746421690 oyvind.g.fjeldbu@hiof.no
Bilde av Nina Fladeby Fladeby, Nina Undervisn.leder +4769608760 +4792492939 nina.fladeby@hiof.no
Bilde av Arild Aase Flobak Flobak, Arild Aase Seniorkonsulent +4769608045 +4791594823 arild.a.flobak@hiof.no
Bilde av Pål Andreas Flodin Flodin, Pål Andreas Prosjektleder +4769608083 pal.flodin@hiof.no nettarbeid, kommunikasjon, publiseringsløsning
Bilde av Nina Skajaa Fredheim Fredheim, Nina Skajaa Seniorrådgiver +4769608081 +4793085285 nina.s.fredheim@hiof.no Rådgiver kommunikasjon, pressekontakt, forskningsformidling, Sosiale medier
Fredriksen, Alis Renholdsbetjent +4769303072 alis.fredriksen@hiof.no