Administrativt ansatte - Side 4

 

Søk etter personer

Personer 61 - 80 av 271
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Terese Engedahl Engedahl, Terese Seniorkonsulent +4769608136 terese.engedahl@hiof.no Studentveiledning for Informatikk, Infosystemer, Tilrettelegging for studenter, Saksbehandling av studentsaker (permisjoner, innpassing mm), Praksis BLU
Bilde av Tore Petter Engen Engen, Tore Petter Informasjonssjef +4769608084 +4790793313 tore.p.engen@hiof.no Ledelse, nettarbeid, kommunikasjon, publiseringsløsning, Sosiale medier, Markedsføring, Krisekommunikasjon
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Dekan +4769608098 irina.engeness@hiof.no Digital teknologi, MOOC, læring og undervisning med digital teknologi og i nettbaserte omgivelser, profesjonsfaglig digital kompetanse, digital identitet, kultur-historisk teori, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Adelheid Eriksen Eriksen, Adelheid Renholdsleder +4769608625 +4797548120 adelheid.eriksen@hiof.no
Eriksen, Jenny Helene Seniorrådgiver +4769608060 jenny.h.eriksen@hiof.no
Eriksen, Mathias Fagarbeider med fagbrev +4769608875 mathias.eriksen@hiof.no
Bilde av Elisabeth Ervik-Børnich Ervik-Børnich, Elisabeth Seniorkonsulent +4769608617 elisabeth.ervik-bornich@hiof.no
Fagerdal, Laila Anita Rådgiver +4769608259 laila.fagerdal@hiof.no
Bilde av Emilie Rossver Fallang Fallang, Emilie Rossver Seniorkonsulent +4769608742 emilie.r.fallang@hiof.no Studieveiledning, innpassing, permisjon, ingeniør, bygg, elektro, maskin, Green energy technology, Y-veien, Tress, Forkurs, Realfagskurs, Innovasjon og prosjektledelse
Falmark, Madeleine Lindahl Førstekonsulent +4769608120 madeleine.l.falmark@hiof.no
Finset-Karlsen, Tim Petterson Tekniker +4769608660 +4790299795 tim.p.finset@hiof.no
Bilde av Merete Five Five, Merete Konsulent +4769608285 merete.five@hiof.no
Bilde av Øyvind Gjems Fjeldbu Fjeldbu, Øyvind Gjems Prodekan forskning +4769608439 +4746421690 oyvind.g.fjeldbu@hiof.no
Bilde av Nina Fladeby Fladeby, Nina Undervisn.leder +4769608760 +4792492939 nina.fladeby@hiof.no
Bilde av Pål Andreas Flodin Flodin, Pål Andreas Prosjektleder +4769608083 pal.flodin@hiof.no nettarbeid, kommunikasjon, publiseringsløsning
Forsbring, Monika Hafsrød Seniorrådgiver +4769608051 monika.forsbring@hiof.no
Bilde av Nina Skajaa Fredheim Fredheim, Nina Skajaa Seniorrådgiver +4769608081 +4793085285 nina.s.fredheim@hiof.no Rådgiver kommunikasjon, pressekontakt, forskningsformidling, Sosiale medier
Bilde av Ingunn Melleby Fremmerlid Fremmerlid, Ingunn Melleby Rådgiver +4769608262 ingunn.m.fremmerlid@hiof.no Studieutredning, kvalitetssikring
Fyhn, Annie Marie Førstekonsulent +4769608264 +4790175009 annie.m.fyhn@hiof.no
Bilde av Mari Gløckner Giil Giil, Mari Gløckner Seniorkonsulent +4769608811 mari.g.giil@hiof.no