Faglig ansatte - Side 4

Søk etter personer

Personer 61 - 80 av 495
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Bjørn Espen Pontus Braaten Braaten, Bjørn Espen Pontus Høgskolelektor +4769608247 +4793425670 espen.braaten@hiof.no
Bilde av Tina Helene Bunæs Bunæs, Tina Helene Stipendiat +4769608308 tina.h.bunas@hiof.no Spillteknologi, Interaction Design, Communication Design
Burrows, Mary Elizabeth Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608280 mary.e.burrows@hiof.no
Bilde av Camilla Buzzi Buzzi, Camilla Førsteamanuensis +4769608813 +4793609202 camilla.buzzi@hiof.no
Bilde av Line Børtveit Børtveit, Line Stipendiat +4769608615 line.bortveit@hiof.no
Bilde av Carina Barbro Bååth Bååth, Carina Barbro Professor +4769608731 carina.b.bath@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Caliskan, Sevil Stipendiat +4769608238 sevil.caliskan@hiof.no
Bilde av Maria Dung Cao Cao, Maria Dung Førsteamanuensis +4769608741 maria.d.cao@hiof.no bioingeniør, medisinsk biokjemi, biologi, genetikk, kreftforskning
Bilde av Klaudia Carcani Carcani, Klaudia Førsteamanuensis +4769608276 klaudia.carcani@hiof.no Computer Science, Interaction Design, Participatory Design, Computer Supported Collaborative Work
Bilde av Hélène Marie Celdran Celdran, Hélène Marie Førsteamanuensis +4769608311 helene.celdran@hiof.no Fransk litteratur, fransk språk
Bilde av Sukalpa Chanda Chanda, Sukalpa Førsteamanuensis +4769608207 sukalpa.chanda@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Wladimir Alfredo Chavez Chavez, Wladimir Alfredo Førsteamanuensis +4769608359 wladimir.a.vaca@hiof.no
Bilde av Julianne Cheek Cheek, Julianne Professor +4769608253 +4747388268 julianne.cheek@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Hugo Cogo Moreira Cogo Moreira, Hugo Professor +4769608513 hugo.c.moreira@hiof.no
Bilde av Ricardo Colomo-Palacios Colomo-Palacios, Ricardo Professor +4769608291 ricardo.colomo-palacios@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Crisostomo, Anita Tvedt Høgskolelektor +4769608155 anita.t.crisostomo@hiof.no
Bilde av Kristoffer Toldnes Cumming Cumming, Kristoffer Toldnes Undervisn.leder +4769608630 kristoffer.t.cumming@hiof.no
Bilde av John Currie Currie, John Stipendiat +4769608525 john.currie@hiof.no
Bilde av Ane Linn Dahl-Nielsen Dahl-Nielsen, Ane Linn Høgskolelektor +4769608474 ane.l.dahl-nielsen@hiof.no
Bilde av Dag Yngve Dahle Dahle, Dag Yngve Førsteamanuensis +4769608233 dag.y.dahle@hiof.no