Faglig ansatte - Side 4

Søk etter personer

Personer 61 - 80 av 464
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Carina Barbro Bååth Bååth, Carina Barbro Professor +4769608731 carina.b.bath@hiof.no
Bilde av Raees Calafato Calafato, Raees Høgskolelektor +4769608514 raees.calafato@hiof.no
Bilde av Maria Dung Cao Cao, Maria Dung Førsteamanuensis +4769608741 maria.d.cao@hiof.no bioingeniør, medisinsk biokjemi, biologi, genetikk, kreftforskning
Bilde av Klaudia Carcani Carcani, Klaudia Høgskolelektor +4769608276 klaudia.carcani@hiof.no Computer Science, Interaction Design, Participatory Design, Computer Supported Collaborative Work
Bilde av Hélène Marie Celdran Celdran, Hélène Marie Førsteamanuensis +4769608311 helene.celdran@hiof.no Fransk litteratur, fransk språk
Bilde av Sukalpa Chanda Chanda, Sukalpa Førsteamanuensis +4769608207 sukalpa.chanda@hiof.no
Bilde av Wladimir Alfredo Chavez Chavez, Wladimir Alfredo Førsteamanuensis +4769608359 wladimir.a.vaca@hiof.no
Bilde av Julianne Cheek Cheek, Julianne Professor +4769608253 +4747388268 julianne.cheek@hiof.no
Bilde av Hugo Cogo Moreira Cogo Moreira, Hugo Professor +4769608513 hugo.c.moreira@hiof.no
Bilde av Ricardo Colomo-Palacios Colomo-Palacios, Ricardo Professor +4769608291 ricardo.colomo-palacios@hiof.no
Crisostomo, Anita Tvedt Høgskolelektor +4769608155 anita.t.crisostomo@hiof.no
Bilde av Kristoffer Toldnes Cumming Cumming, Kristoffer Toldnes Førsteamanuensis +4769608630 kristoffer.t.cumming@hiof.no
Bilde av Ane Linn Dahl-Nielsen Dahl-Nielsen, Ane Linn Høgskolelektor +4769608474 ane.l.dahl-nielsen@hiof.no
Bilde av Dag Yngve Dahle Dahle, Dag Yngve Førsteamanuensis +4769608233 dag.y.dahle@hiof.no
Bilde av Anders Dechsling Dechsling, Anders Stipendiat +4769608782 +4741471185 anders.dechsling@hiof.no
Bilde av Lilliana Andrea Del Busso Del Busso, Lilliana Andrea Professor +4769608826 lilliana.a.busso@hiof.no
Bilde av Selina Demi Demi, Selina Stipendiat selina.demi@hiof.no
Bilde av Thi Thuy Nga Dinh Dinh, Thi Thuy Nga Førsteamanuensis +4769608208 thi.t.dinh@hiof.no
Dolve, Fredrik Moi Stipendiat +4769608606 fredrik.m.dolve@hiof.no
Bilde av Melanie Ruth Duckworth Duckworth, Melanie Ruth Førsteamanuensis +4769608410 melanie.duckworth@hiof.no