Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 74
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Afdal, Geir Sigmund Professor +4769608227 geir.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Hilde Wågsås Afdal Afdal, Hilde Wågsås Professor +4769608228 +4797566558 hilde.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Fred Carlo Andersen Andersen, Fred Carlo Førsteamanuensis +4769608101 fred.c.andersen@hiof.no
Bilde av Kjartan Belseth Belseth, Kjartan Høgskolelektor +4769608369 +4746684317 kjartan.belseth@hiof.no
Bilde av Bosse Bergstedt Bergstedt, Bosse Professor +4769608076 bosse.bergstedt@hiof.no
Bilde av Therese Westreng Borgland Borgland, Therese Westreng Høgskolelektor +4769608205 therese.w.borgland@hiof.no
Bratvold, Eva Fuhre Høgskolelærer/øvings +4769608507 eva.bratvold@hiof.no
Bilde av Stine Malin Brynildsen Brynildsen, Stine Malin Høgskolelektor +4769608324 +4799036311 stine.m.brynildsen@hiof.no Ikt og læring, profesjonsfaglig digital kompetanse, mooc, Dekomp
Bilde av Martta Brännström Brännström, Martta Høgskolelektor +4769608255 martta.brannstrom@hiof.no
Bråten, Ivar Professor ivar.braten@hiof.no
Bilde av Hugo Cogo Moreira Cogo Moreira, Hugo Professor +4769608513 hugo.c.moreira@hiof.no
Crisostomo, Anita Tvedt Høgskolelektor +4769608155 anita.t.crisostomo@hiof.no
Bilde av Ane Linn Dahl-Nielsen Dahl-Nielsen, Ane Linn Høgskolelektor +4769608474 ane.l.dahl-nielsen@hiof.no
Bilde av Eva Martinsen Dyrnes Dyrnes, Eva Martinsen Førstelektor +4769608104 eva.m.dyrnes@hiof.no
Bilde av Cathrine Aasgaard Eide Eide, Cathrine Aasgaard Høgskolelektor +4769608447 +4793014932 cathrine.a.eide@hiof.no
Bilde av Tom Ingar Eliassen Eliassen, Tom Ingar Høgskolelærer/øvings +4769608506 tom.i.eliassen@hiof.no
Bilde av Emilie Rossver Fallang Fallang, Emilie Rossver Høgskolelektor +4769608494 emilie.r.fallang@hiof.no
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Bilde av Sandra Fylkesnes Fylkesnes, Sandra Førsteamanuensis +4769608467 sandra.fylkesnes@hiof.no