Administrativt ansatte - Side 2

 

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 262
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Berntsen, Anne Marie Rakneberg Førstekonsulent +4769608859 anne.m.berntsen@hiof.no
Bilde av Kent André Bersvendsen Bersvendsen, Kent André Spesialbibliotekar +4769608666 kent.a.bersvendsen@hiof.no CRIStin, Systematiske søk, Åpen forskning, Fredrikstad
Bilde av Rolf-Eirik Bexrud Bexrud, Rolf-Eirik Sjefsingeniør +4769608008 +4741861153 rolf.e.bexrud@hiof.no
Bisseberg, Per-Olav Overingeniør +4769608047 per.o.bisseberg@hiof.no
Biørnstad, Henrik Avdelingsdirektør +4769608120 +4792019481 henrik.biornstad@hiof.no
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Spesialbibliotekar +4769608062 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning, Læreverk, Leganto, Halden
Bjørke-Hill, Jon Øivind Selstad Seniorrådgiver jon.bjorke-hill@hiof.no
Bjørklund, Ellen Synøve Renholdsbetjent ellen.s.bjorklund@hiof.no
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Spesialbibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Forskningsstøtte, CRIStin, Leganto, Halden
Bilde av Torunn Skofsrud Boger Boger, Torunn Skofsrud Hovedbibliotekar +4769608070 torunn.s.boger@hiof.no Biblioteksjef
Bilde av Ann-Charlot Brandstorp Brandstorp, Ann-Charlot Seniorkonsulent +4769608373 ann.c.brandstorp@hiof.no
Bilde av Trine-Lise Brattested Brattested, Trine-Lise Seksjonssjef +4769608374 +4741472735 trine.l.brattested@hiof.no
Bremnes, Anne Grethe Overingeniør +4769608032 +4797594853 anne.g.bremnes@hiof.no
Bilde av Therese Brenna Brenna, Therese Prosjektleder +4769608438 +4741414358 therese.brenna@hiof.no
Bilde av Raul Boris Farina Briceno Briceno, Raul Boris Farina Seniorkonsulent +4769608375 +4792453763 boris.briceno@hiof.no
Bilde av Jonas Olai Bro Bro, Jonas Olai Overingeniør +4769608043 +4741902470 jonas.bro@hiof.no
Bilde av Tonje Brun Brun, Tonje Rådgiver +4769608897 +4741287021 tonje.brun@hiof.no
Bilde av Jan Lorang Brynildsen Brynildsen, Jan Lorang Avdelingsleder +4769608810 +4790928375 jan.l.brynildsen@hiof.no
Bilde av Anne-Marit Brække Brække, Anne-Marit Seniorkonsulent +4769608148 anne.m.brakke@hiof.no
Bråten, Geir Driftstekniker +4790824691 +4790824691 geir.braten@hiof.no