Administrativt ansatte - Side 2

 

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 395
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Yonas Zewdu Ayele Ayele, Yonas Zewdu Førsteamanuensis +4769608898 yonas.z.ayele@hiof.no
Bilde av Rolf Kristian Baltzersen Baltzersen, Rolf Kristian Dosent +4769608235 +4741232522 rolf.k.baltzersen@hiof.no
Bastøe, Liv Karin Halvorsen Førstelektor +4769608841 liv.k.bastoe@hiof.no
Behrens, Electa Woodbridge Førsteamanuensis +4769608659 electa.w.behrens@hiof.no
Bilde av Egil Bekkhus Bekkhus, Egil Førstelektor +4769608828 +4791169261 egil.bekkhus@hiof.no
Bilde av Kjartan Belseth Belseth, Kjartan Høgskolelektor +4769608369 +4746684317 kjartan.belseth@hiof.no
Bilde av Egil Berg Berg, Egil Høgskolelektor +4769608714 +4795756124 egil.berg@hiof.no
Bilde av Stein Arnold Berggren Berggren, Stein Arnold Høgskolelektor +4769608237 stein.a.berggren@hiof.no
Bilde av Leonora Onarheim Bergsjø Bergsjø, Leonora Onarheim Førsteamanuensis +4769608401 leonora.bergsjo@hiof.no
Bilde av Bosse Bergstedt Bergstedt, Bosse Professor +4769608076 bosse.bergstedt@hiof.no
Bilde av Marius Birkeland Birkeland, Marius Høgskolelektor +4769608618 marius.birkeland@hiof.no
Bilde av Christian Bjørn Bjerke Bjerke, Christian Bjørn Førstelektor +4769608240 +4791556019 christian.b.bjerke@hiof.no Ordriket, læreplan, begynneropplæring
Bilde av Fred Rune Bjordal Bjordal, Fred Rune Stipendiat +4769608363 fred.r.bjordal@hiof.no
Bjørgul, Ida Marie Næss Høgskolelektor +4769608460 ida.m.bjorgul@hiof.no
Bilde av Catharina Bjørkquist Bjørkquist, Catharina Professor +4769608827 +4792048520 catharina.bjorkquist@hiof.no
Bjørn, Marie Hultman Høgskolelektor marie.h.bjorn@hiof.no
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Førstelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser
Bilde av Daniela Blauhut Blauhut, Daniela Førsteamanuensis +4769608715 +4794484713 daniela.blauhut@hiof.no
Borgland, Therese Westreng Høgskolelektor +4769608205 therese.w.borgland@hiof.no
Bilde av Edgar Bostrøm Bostrøm, Edgar Førsteamanuensis +4769608246 +4790012142 edgar.bostrom@hiof.no