Administrativt ansatte - Side 2

 

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 271
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Spesialbibliotekar +4769608062 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning, Læreverk, Leganto, Halden
Bjørklund, Ellen Synøve Renholdsbetjent ellen.s.bjorklund@hiof.no
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Universitetsbibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Bibliometri, CRIStin, Forskningsstøtte, Leganto, Halden
Bilde av Torunn Skofsrud Boger Boger, Torunn Skofsrud Hovedbibliotekar +4769608070 torunn.s.boger@hiof.no Biblioteksjef
Bilde av Ann-Charlot Brandstorp Brandstorp, Ann-Charlot Seniorkonsulent +4769608373 ann.c.brandstorp@hiof.no
Bilde av Trine-Lise Brattested Brattested, Trine-Lise Seksjonssjef +4769608374 +4741472735 trine.l.brattested@hiof.no
Bremnes, Anne Grethe Overingeniør +4769608032 +4797594853 anne.g.bremnes@hiof.no
Bilde av Therese Brenna Brenna, Therese Prosjektleder +4769608438 +4741414358 therese.brenna@hiof.no
Bilde av Raul Boris Farina Briceno Briceno, Raul Boris Farina Seniorkonsulent +4769608375 +4792453763 boris.briceno@hiof.no
Bilde av Jonas Olai Bro Bro, Jonas Olai Overingeniør +4769608043 +4741902470 jonas.bro@hiof.no
Bilde av Tonje Brun Brun, Tonje Rådgiver +4769608897 +4741287021 tonje.brun@hiof.no
Bilde av Anne-Marit Brække Brække, Anne-Marit Seniorkonsulent +4769608148 anne.m.brakke@hiof.no Studentveiledning for PPU, Master i spesialpedagogikk, MOOC, Årsstudier lærerutdanning, Tilrettelegging for studenter, Saksbehandling av studentsaker (permisjoner, innpassing mm), Praksis PPU allmennfag og PPU Yrkesfag
Bråten, Geir Driftstekniker +4790824691 +4790824691 geir.braten@hiof.no
Bråten, Hege Cathrin Renholdsbetjent hege.c.braten@hiof.no
Bråten, Shari Rae Renholdsbetjent +4795556274 +4795556274 shari.r.braten@hiof.no
Bilde av Tore Olavson Buarøy Buarøy, Tore Olavson Spesialbibliotekar +4769608858 tore.o.buaroy@hiof.no Nettsider, CRIStin, Forskningsstøtte, Referanseverktøy, Undervisning, Fredrikstad
Bilde av Tina Louise Buckholm Buckholm, Tina Louise Seniorkonsulent +4769608217 tina.buckholm@fremmedspraksenteret.no webansvarlig
Bilde av Kari Buer Buer, Kari Seniorrådgiver +4769608164 kari.buer@hiof.no
Bukholm, Inger Johanne Ek Renholdsbetjent inger.j.bukholm@hiof.no
Bunes, Anne Karin Suther Seniorrådgiver +4769608249 anne.s.bunes@hiof.no