Administrativt ansatte - Side 2

 

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 389
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Marcus Axelsson Axelsson, Marcus Førsteamanuensis +4769608347 marcus.axelsson@hiof.no
Bilde av Yonas Zewdu Ayele Ayele, Yonas Zewdu Førsteamanuensis +4769608898 yonas.z.ayele@hiof.no
Bilde av Rolf K Baltzersen Baltzersen, Rolf K Dosent +4769608235 +4741232522 rolf.k.baltzersen@hiof.no
Bastøe, Liv Karin Halvorsen Førstelektor +4769608841 liv.k.bastoe@hiof.no
Behrens, Electa Woodbridge Førsteamanuensis +4769608659 electa.w.behrens@hiof.no
Bilde av Egil Bekkhus Bekkhus, Egil Førstelektor +4769608828 +4791169261 egil.bekkhus@hiof.no
Bilde av Kjartan Belseth Belseth, Kjartan Høgskolelektor +4769608369 +4746684317 kjartan.belseth@hiof.no
Bilde av Egil Berg Berg, Egil Høgskolelektor +4769608714 +4795756124 egil.berg@hiof.no
Bilde av Stein Arnold Berggren Berggren, Stein Arnold Høgskolelektor +4769608237 stein.a.berggren@hiof.no
Bilde av Bosse Bergstedt Bergstedt, Bosse Professor +4769608076 bosse.bergstedt@hiof.no
Bilde av Marius Birkeland Birkeland, Marius Høgskolelektor +4769608618 marius.birkeland@hiof.no
Bilde av Christian Bjørn Bjerke Bjerke, Christian Bjørn Førstelektor +4769608240 +4791556019 christian.b.bjerke@hiof.no Ordriket, læreplan, begynneropplæring
Bjerke, Linde Martine Høgskolelektor +4769608629 linde.m.bjerke@hiof.no
Bilde av Fred Rune Bjordal Bjordal, Fred Rune Høgskolelektor +4769608363 fred.r.bjordal@hiof.no
Bilde av Catharina Bjørkquist Bjørkquist, Catharina Førsteamanuensis +4769608827 +4792048520 catharina.bjorkquist@hiof.no
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Førstelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser
Bilde av Daniela Blauhut Blauhut, Daniela Førsteamanuensis +4769608715 +4794484713 daniela.blauhut@hiof.no
Bilde av Edgar Bostrøm Bostrøm, Edgar Førsteamanuensis +4769608246 +4790012142 edgar.bostrom@hiof.no
Bilde av Johan Per Ivar Bo Bredberg Bredberg, Johan Per Ivar Bo Førsteamanuensis +4769608395 johan.bredberg@hiof.no
Bilde av Barbro Bredesen Opset Bredesen Opset, Barbro Førsteamanuensis +4769608437 +4792828775 barbro.b.opset@hiof.no