Personer

Søk etter personer

Personer 1 - 17 av 17
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Harda Bjerkeli Bjerkeli, Elisabeth Harda Spesialbibliotekar +4769608062 +4799615577 elisabeth.bjerkeli@hiof.no Undervisning
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Spesialbibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Opphavsrett, Forskningsstøtte, CRIStin
Bilde av Torunn Skofsrud Boger Boger, Torunn Skofsrud Universitetsbibliotekar +4769608070 torunn.s.boger@hiof.no Ledelse, EndNote, Arrangementer
Borgli, Vigdis Camilla Spesialbibliotekar +4769608704 vigdis.c.borgli@hiof.no Tidsskrifter, Opphavsrett
Bilde av Tore Olavson Buarøy Buarøy, Tore Olavson Spesialbibliotekar +4769608858 tore.o.buaroy@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Nettsider, EndNote, CRIStin, Undervisning
Dybvik, Hanne Universitetsbibliotekar +4769608705 hanne.dybvik@hiof.no Ledelse, CRIStin, Forskningsstøtte
Bilde av Anne-Lise Eng Eng, Anne-Lise Universitetsbibliotekar +4769608764 anne.l.eng@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Studieverksted, EndNote, Undervisning
Bilde av Grete Gluppe Gluppe, Grete Spesialbibliotekar +4769608762 +4790184539 grete.gluppe@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Systematisk søk, Databaser, Undervisning
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Databaser, EndNote, CRIStin
Bilde av Kjell Erik Johnsen Johnsen, Kjell Erik Spesialbibliotekar +4769608065 kjell.e.johnsen@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Systematiske søk, EndNote, Opphavsrett
Karlsen, Trine Kristin Tingelholm Hovedbibliotekar +4769608706 trine.k.karlsen@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Forskningsstøtte
Bilde av Else Helene Norheim Norheim, Else Helene Hovedbibliotekar +4769608066 +4748089277 else.h.norheim@hiof.no Ledelse
Bilde av Siri Anne Pihlstrøm Pihlstrøm, Siri Anne Spesialbibliotekar +4769608067 siri.a.pihlstrom@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Studieverksted, Undervisning, Nettsider
Rønningen, Unni Spesialbibliotekar +4769608707 unni.ronningen@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Databaser, Alma, Tidsskrifter, Nettsider
Vanem, Ole Spesialbibliotekar +4769608071 ole.vanem@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Nettsider
Volkova, Tatiana Borisovna Spesialbibliotekar +4769608069 +4799468393 tatiana.b.volkova@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, CRIStin, Databaser, Statistikk, Tidsskrifter
Bilde av Annelin Saxhaug Aatangen Aatangen, Annelin Saxhaug Spesialbibliotekar +4769608061 +4791350968 annelin.s.aatangen@hiof.no Søking Kildekritikk Referanseteknikk, Undervisning