Administrativt ansatte - Side 5

 

Søk etter personer

Personer 81 - 100 av 389
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Ely Seidman, Karmenlara Professor +4769608688 +4740552318 karmenlara.e.seidman@hiof.no
Emilsen, Linda Evenstad Stipendiat linda.e.emilsen@hiof.no
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Førsteamanuensis +4769608098 irina.engeness@hiof.no Digital teknologi, MOOC, læring og undervisning med digital teknologi og i nettbaserte omgivelser, profesjonsfaglig digital kompetanse, digital identitet, kultur-historisk teori
Bilde av Silje Kathinka Erichsen Erichsen, Silje Kathinka Høgskolelærer/øvings +4769608333 silje.k.erichsen@hiof.no Helsefremmende musikkarbeid, utøvende pianospill, pianoundervisning
Bilde av Marit Eriksen Eriksen, Marit Studieleder +4769608257 marit.eriksen@hiof.no
Bilde av Rikard Eriksson Eriksson, Rikard Professor +4769608786 +46705988918 rikard.o.eriksson@hiof.no
Bilde av Liv Berit Fagerli Fagerli, Liv Berit Førstelektor +4769608696 +4790993058 liv.b.fagerli@hiof.no
Bilde av Anders Farholm Farholm, Anders Førsteamanuensis +4769608243 anders.farholm@hiof.no
Bilde av Ingrid Femdal Femdal, Ingrid Høgskolelektor +4769608697 ingrid.femdal@hiof.no
Bilde av Mona Jerndahl Fineide Fineide, Mona Jerndahl Førsteamanuensis +4769608808 mona.j.fineide@hiof.no
Finset, Tim Petterson Tekniker +4769608660 +4790299795 tim.p.finset@hiof.no
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no
Bilde av Nina Fladeby Fladeby, Nina Høgskolelektor +4769608760 +4792492939 nina.fladeby@hiof.no
Bilde av Sanna Erika Forsström Forsström, Sanna Erika Høgskolelektor +4769608193 +358407042704 sanna.forsstrom@hiof.no Programmering i matematikk, matematikkdidaktikk
Bilde av Espen Marius Foss Foss, Espen Marius Førsteamanuensis +4769608665 +4792438373 espen.m.foss@hiof.no
Bilde av Liv Anne Fossbråten Fossbråten, Liv Anne Førstelektor +4769608261 liv.a.fossbraten@hiof.no læreres kroppsspråk
Fossen, Wenke Elisabeth Høgskolelektor +4769608721 wenke.e.fossen@hiof.no
Bilde av Jeovan Faleiro De Freitas Freitas, Jeovan Faleiro De Førsteamanuensis +4769608742 jeovan.f.freitas@hiof.no
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Bilde av Ragnhild Fugletveit Fugletveit, Ragnhild Førsteamanuensis +4769608818 ragnhild.fugletveit@hiof.no