Administrativt ansatte - Side 5

 

Søk etter personer

Personer 81 - 100 av 271
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Tore Gimse Gimse, Tore Prodekan forskning +4769608058 tore.gimse@hiof.no
Bilde av Carl Morten Gjeldnes Gjeldnes, Carl Morten Direktør +4769608007 +4791396931 carl.m.gjeldnes@hiof.no
Gjølberg, Lena Overingeniør +4769608519 lena.gjolberg@hiof.no
Bilde av Grete Gluppe Gluppe, Grete Spesialbibliotekar +4769608762 +4790184539 grete.gluppe@hiof.no Alma, Systematiske søk, Åpen forskning, Databaser, Leganto, Forskningsstøtte, Fredrikstad
Bilde av Anne-Mette Lagerholt Grandahl Grandahl, Anne-Mette Lagerholt Seniorkonsulent +4769608165 +4747036298 anne.m.grandahl@hiof.no
Bilde av Jørgen Henrik Hovde Grønlund Grønlund, Jørgen Henrik Hovde Avdelingsdirektør +4769608085 +4798831832 jorgen.gronlund@hiof.no
Bilde av Trond Einar Grønvik Grønvik, Trond Einar Undervisn.leder +4769608609 trond.e.gronvik@hiof.no
Gudevold, Ann-Christin Renholdsbetjent ann.c.gudevold@hiof.no
Bilde av Hege Marie Gundersen Gundersen, Hege Marie Rådgiver +4769608376 hege.m.gundersen@hiof.no
Bilde av Jarl Hagen Hagen, Jarl Instituttleder +4769608420 jarl.hagen@hiof.no
Bilde av Laila Garberg Hagen Hagen, Laila Garberg Instituttleder +4769608874 laila.g.hagen@hiof.no
Bilde av Lars Rune Halvorsen Halvorsen, Lars Rune Instituttleder +4769608888 +4792099490 lars.r.halvorsen@hiof.no
Bilde av Siv Skaarer Hansen Hansen, Siv Skaarer Seniorkonsulent +4769608157 siv.s.hansen@hiof.no
Bilde av Anniken Marie Hanssen Hanssen, Anniken Marie Prosjektleder +4769608086 +4740165935 anniken.m.hanssen@hiof.no studenttjenester, studieveiledning, tilrettelegging, karriereveiledning, permisjon, innpassing, praksis, læringsmiljø, personalansvar, seksjonsleder, akuttsykepleie, anestesisykepleie, intensivsykepleie, operasjonsykepleie
Hassan, Farhiyo Mohamud Renholdsbetjent farhiyo.m.hassan@hiof.no
Bilde av Mari Haugan Haugan, Mari Førstekonsulent +4769608655 mari.haugan@hiof.no
Bilde av Cecilie Haugstenrød Haugstenrød, Cecilie Rådgiver +4769608753 cecilie.haugstenrod@hiof.no
Heien, Halvor Rådgiver +4769608457 halvor.heien@hiof.no
Heitmann, Martin Peter Seniorrådgiver +4769608026 martin.heitmann@hiof.no Forskningsstøtte, prosjektoppfølging, søknadsstøtte
Bilde av Sindre Helvik Helvik, Sindre Senioringeniør +4769608855 +4741553104 sindre.helvik@hiof.no