Undervisnings- og forskningsansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 66
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Fredrik Andersen Andersen, Fredrik Førsteamanuensis +4769608806 +4795032976 fredrik.andersen@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Andersen, Hege Hedlund Høgskolelektor +4769608633 hege.h.andersen@hiof.no
Arnesen, Trine Førsteamanuensis +4769608757 trine.arnesen@hiof.no
Bilde av Petter André Høntorp Arvesen Arvesen, Petter André Høntorp Høgskolelektor +4769608815 petter.a.arvesen@hiof.no Sosialantropologi, Psykososialt arbeid, Psykisk helse, Psykisk helsearbeid, Barndom, Oppvekst, Barnevern, Sosialisering, Fellesskapslæring
Beddari, Henriette Høyer Høgskolelektor +4769608723 henriette.h.beddari@hiof.no
Bilde av Catharina Bjørkquist Bjørkquist, Catharina Professor +4769608827 +4792048520 catharina.bjorkquist@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork, digitalisering, samordning, tverffaglig samarbeid, profesjon, organisasjon, ledelse
Bilde av Gudrun Brottveit Brottveit, Gudrun Professor +4769608848 gudrun.brottveit@hiof.no
Bilde av Karsten Brynildsrud Brynildsrud, Karsten Førsteamanuensis +4769608612 karsten.brynildsrud@hiof.no Barnevern, Sosialt arbeid, Helserett
Bilde av Camilla Buzzi Buzzi, Camilla Førsteamanuensis +4769608813 +4793609202 camilla.buzzi@hiof.no
Bilde av Julianne Cheek Cheek, Julianne Professor +4769608253 +4747388268 julianne.cheek@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Kristoffer Toldnes Cumming Cumming, Kristoffer Toldnes Undervisn.leder +4769608630 kristoffer.t.cumming@hiof.no
Bilde av Dag Yngve Dahle Dahle, Dag Yngve Førsteamanuensis +4769608233 dag.y.dahle@hiof.no
Bilde av Lilliana Andrea Del Busso Del Busso, Lilliana Andrea Professor +4769608826 lilliana.a.busso@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Pål Ellingsen Ellingsen, Pål Dosent +4769608892 pal.ellingsen@hiof.no Brukerorientert ledelse, tjenesteinnovasjon, digital transformasjon
Bilde av Rikard Eriksson Eriksson, Rikard Professor +4769608786 rikard.o.eriksson@hiof.no
Bilde av Mona Jerndahl Fineide Fineide, Mona Jerndahl Førsteamanuensis +4769608808 mona.j.fineide@hiof.no Samordning, tverrfaglig, organisering, helse og velferd, profesjon, ledelse
Bilde av Espen Marius Foss Foss, Espen Marius Førsteamanuensis +4769608665 +4792438373 espen.m.foss@hiof.no
Bilde av Magnus Frostenson Frostenson, Magnus Professor +4769608089 magnus.frostenson@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Tina Gerdts-Andresen Gerdts-Andresen, Tina Høgskolelektor +4769608910 +4790694975 tina.gerdts-andresen@hiof.no Barnevern
Bilde av Anne Margrethe Glømmen Glømmen, Anne Margrethe Høgskolelektor +4769608781 +4798626294 anne.m.glommen@hiof.no