English version of this page

Personer - Side 8

Søk etter personer

Personer 141 - 160 av 747
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Dybo, Tor Professor +4769608445 tor.dybo@hiof.no
Bilde av Trine Sofie Dybvikstrand Dybvikstrand, Trine Sofie Høgskolelektor +4769608198 trine.s.dybvikstrand@hiof.no
Bilde av Eva Martinsen Dyrnes Dyrnes, Eva Martinsen Førstelektor +4769608104 eva.m.dyrnes@hiof.no
Bilde av Kine Dæhli Dæhli, Kine Høgskolelektor +4769608487 kine.dahli@hiof.no Bygg, byggingeniør
Bilde av Magdalena Edvardsen Edvardsen, Magdalena Rådgiver +4769608020 magdalena.edvardsen@hiof.no søknadsstøtte, prosjekt, CRIStin, open access, Nettsider, budsjett, Forskningsstøtte
Bilde av Bjørn Erlend Egeland Egeland, Bjørn Erlend Førstekonsulent +4769608028 bjorn.egeland@hiof.no
Bilde av Cathrine Aasgaard Eide Eide, Cathrine Aasgaard Høgskolelektor +4769608447 +4793014932 cathrine.a.eide@hiof.no
Bilde av Veronica Eidesgaard Eidesgaard, Veronica Høgskolelektor +4769608703 veronica.eidesgaard@hiof.no
Bilde av David Eilert Eilertsen Eilertsen, David Eilert Høgskolelektor +4769608412 david.e.eilertsen@hiof.no
Bilde av Jane Mattisson Ekstam Ekstam, Jane Mattisson Professor +4769608175 jane.m.ekstam@hiof.no
Eliassen, Anette Høgskolelærer/øvings +4769608639 anette.eliassen@hiof.no
Bilde av Marion Elisenberg Elisenberg, Marion Høgskolelektor +4769608105 marion.elisenberg@hiof.no Digitalisering i begynneropplæringen
Bilde av Øystein Elle Elle, Øystein Førsteamanuensis +4769608108 oystein.elle@hiof.no
Bilde av Lasse Ellefsen Ellefsen, Lasse Høgskolelektor +4769608248 lasse.ellefsen@hiof.no Engelsk, språk, kommunikasjon, lingvistikk, fonetikk, fonologi
Ellefsæter, Inger-Helene Seniorkonsulent +4769608627 inger.h.ellefsater@hiof.no
Bilde av Pål Ellingsen Ellingsen, Pål Dosent +4769608892 pal.ellingsen@hiof.no Brukerorientert ledelse, tjenesteinnovasjon, digital transformasjon
Bilde av Turid Fosby Elsness Elsness, Turid Fosby Professor emerita +4769608214 turid.f.elsness@hiof.no Turid Fosby Elsness, Turid Elsness, Barnelitteratur, barns skriftspråkutvikling, Nye Zeppelin, Norsk for 1.-4.trinn, Nye Zeppelin og Fagfornyelsen
Ely Seidman, Karmenlara Professor +4769608688 +4740552318 karmenlara.e.seidman@hiof.no
Emilsen, Linda Evenstad Høgskolelektor linda.e.emilsen@hiof.no
Bilde av Ahmet Emini Emini, Ahmet Rådgiver +4769608095 ahmet.emini@hiof.no