Faglig ansatte - Side 2

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 464
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Yonas Zewdu Ayele Ayele, Yonas Zewdu Førsteamanuensis +4769608898 yonas.z.ayele@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Imtiaz Badshah Badshah, Imtiaz Førsteamanuensis +4769608431 imtiaz.badshah@hiof.no
Bilde av Rolf Kristian Baltzersen Baltzersen, Rolf Kristian Dosent +4769608235 +4741232522 rolf.k.baltzersen@hiof.no
Bilde av Viktoria Börjesson Behre Behre, Viktoria Börjesson Førsteamanuensis +4769608449 viktoria.borjesson@hiof.no
Bilde av Electa Woodbridge Behrens Behrens, Electa Woodbridge Førsteamanuensis +4769608659 electa.w.behrens@hiof.no
Bilde av Egil Bekkhus Bekkhus, Egil Førstelektor +4769608828 +4791169261 egil.bekkhus@hiof.no
Bilde av Kjartan Belseth Belseth, Kjartan Høgskolelektor +4769608369 +4746684317 kjartan.belseth@hiof.no
Bilde av Egil Berg Berg, Egil Høgskolelektor +4769608714 +4795756124 egil.berg@hiof.no maskin, maskiningeniør
Berg, Laila Høgskolelektor +4769608149 laila.berg@hiof.no
Bilde av Stein Arnold Berggren Berggren, Stein Arnold Høgskolelektor +4769608237 stein.a.berggren@hiof.no
Bilde av Leonora Onarheim Bergsjø Bergsjø, Leonora Onarheim Førsteamanuensis +4769608401 leonora.bergsjo@hiof.no
Bilde av Leonora Onarheim Bergsjø Bergsjø, Leonora Onarheim Førsteamanuensis +4769608401 leonora.bergsjo@hiof.no
Bilde av Bosse Bergstedt Bergstedt, Bosse Professor +4769608076 bosse.bergstedt@hiof.no
Bilde av Marius Birkeland Birkeland, Marius Høgskolelektor +4769608618 marius.birkeland@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Christian Bjørn Bjerke Bjerke, Christian Bjørn Førstelektor +4769608240 +4791556019 christian.b.bjerke@hiof.no Ordriket, læreplan, begynneropplæring
Bilde av Fred Rune Bjordal Bjordal, Fred Rune Stipendiat +4769608363 fred.r.bjordal@hiof.no
Bilde av Eva Margareta Lambertsson Björk Björk, Eva Margareta Lambertsson Førsteamanuensis +4769608145 eva.l.bjork@hiof.no Interkulturell kommunikasjon, reiselitteratur, narrativitet, gender studies
Bilde av Camilla Bjørke Bjørke, Camilla Førstelektor +4769608241 +4790759221 camilla.bjorke@hiof.no Språk, litteratur, Lærer- og lektorutdanning, Pedagogiske fag
Bilde av Catharina Bjørkquist Bjørkquist, Catharina Professor +4769608827 +4792048520 catharina.bjorkquist@hiof.no
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Førstelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser