Personer

Ansatte ved hele fakultetet, institutt og senter.

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 121
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Annika Mörte Alling Alling, Annika Mörte Førsteamanuensis +4769608443 annika.m.alling@hiof.no
Alvstad, Lena Cecilia Instituttleder +4769608073 cecilia.alvstad@hiof.no
Bilde av Marianne Andreassen Andreassen, Marianne Høgskolelektor +4769608119 marianne.andreassen@hiof.no
Bilde av Ragnar Arntzen Arntzen, Ragnar Dosent +4769608134 +4799000802 ragnar.arntzen@hiof.no Språk, litteratur, norsk som andrespråk
Bilde av Marcus Axelsson Axelsson, Marcus Førsteamanuensis +4769608347 marcus.axelsson@hiof.no
Bilde av Lekh Nath Baral Baral, Lekh Nath Høgskolelektor +4769608236 lekh.n.baral@fremmedspraksenteret.no
Bilde av Viktoria Börjesson Behre Behre, Viktoria Börjesson Førsteamanuensis +4769608449 viktoria.borjesson@hiof.no
Bilde av Stein Arnold Berggren Berggren, Stein Arnold Høgskolelektor +4769608237 stein.a.berggren@hiof.no
Bilde av Christian Bjørn Bjerke Bjerke, Christian Bjørn Førstelektor +4769608240 +4791556019 christian.b.bjerke@hiof.no Ordriket, læreplan, begynneropplæring
Bilde av Fred Rune Bjordal Bjordal, Fred Rune Stipendiat +4769608363 fred.r.bjordal@hiof.no
Bilde av Eva Margareta Lambertsson Björk Björk, Eva Margareta Lambertsson Førsteamanuensis +4769608145 eva.l.bjork@hiof.no Interkulturell kommunikasjon, reiselitteratur, narrativitet, gender studies
Bilde av Camilla Bjørke Bjørke, Camilla Førstelektor +4769608241 +4790759221 camilla.bjorke@hiof.no Språk, litteratur, Lærer- og lektorutdanning, Pedagogiske fag
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Førstelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser
Bilde av Berit Hope Blå Blå, Berit Hope Høgskolelektor +4769608216 berit.h.bla@fremmedspraksenteret.no Tysk
Bilde av Johan Per Ivar Bo Bredberg Bredberg, Johan Per Ivar Bo Førsteamanuensis +4769608395 johan.bredberg@hiof.no
Bilde av Barbro Bredesen Opset Bredesen Opset, Barbro Førsteamanuensis +4769608437 +4792828775 barbro.b.opset@hiof.no
Bilde av Natalia Bredrup Bredrup, Natalia Høgskolelektor +4769608162 natalia.bredrup@hiof.no
Bilde av Altijana Brkan-Masud Brkan-Masud, Altijana Førsteamanuensis +4769608470 altijana.brkan@hiof.no
Bilde av Bjørn Espen Pontus Braaten Braaten, Bjørn Espen Pontus Høgskolelektor +4769608247 +4793425670 espen.braaten@hiof.no
Bilde av Tina Louise Buckholm Buckholm, Tina Louise Seniorkonsulent +4769608217 tina.buckholm@fremmedspraksenteret.no webansvarlig