Undervisnings- og forskningsansatte

Søk etter personer

Personer 1 - 20 av 215
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Geir Sigmund Afdal Afdal, Geir Sigmund Professor +4769608227 geir.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Hilde Wågsås Afdal Afdal, Hilde Wågsås Professor +4769608228 +4797566558 hilde.afdal@hiof.no Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Annika Mörte Alling Alling, Annika Mörte Førsteamanuensis +4769608443 annika.m.alling@hiof.no
Bilde av Marianne Andreassen Andreassen, Marianne Høgskolelektor +4769608119 marianne.andreassen@hiof.no
Bilde av Ragnar Arntzen Arntzen, Ragnar Dosent ragnar.arntzen@hiof.no Språk, litteratur, norsk som andrespråk
Bilde av Marcus Axelsson Axelsson, Marcus Førsteamanuensis +4769608347 marcus.axelsson@hiof.no
Bilde av Karl Kristian Swane Bambini Bambini, Karl Kristian Swane Stipendiat +4769608524 karl.k.bambini@hiof.no
Bilde av Lekh Nath Baral Baral, Lekh Nath Stipendiat +4769608236 lekh.n.baral@fremmedspraksenteret.no
Bilde av Viktoria Börjesson Behre Behre, Viktoria Börjesson Førsteamanuensis +4769608449 viktoria.borjesson@hiof.no
Bilde av Kjartan Belseth Belseth, Kjartan Førstelektor +4769608369 kjartan.belseth@hiof.no
Berg, Laila Førsteamanuensis +4769608149 laila.berg@hiof.no
Bilde av Stein Arnold Berggren Berggren, Stein Arnold Høgskolelektor +4769608237 stein.a.berggren@hiof.no
Bilde av Leonora Onarheim Bergsjø Bergsjø, Leonora Onarheim Førsteamanuensis +4769608401 leonora.bergsjo@hiof.no
Bilde av Bosse Bergstedt Bergstedt, Bosse Professor +4769608076 bosse.bergstedt@hiof.no
Bilde av Christian Bjørn Bjerke Bjerke, Christian Bjørn Førstelektor +4769608240 +4791556019 christian.b.bjerke@hiof.no Ordriket, læreplan, begynneropplæring
Bilde av Fred Rune Bjordal Bjordal, Fred Rune Stipendiat +4769608363 fred.r.bjordal@hiof.no Professionalism, Teacher professionalism, Agency, Professional agency, Digitalization, Identity
Bilde av Eva Margareta Lambertsson Björk Björk, Eva Margareta Lambertsson Førsteamanuensis +4769608145 eva.l.bjork@hiof.no Interkulturell kommunikasjon, reiselitteratur, narrativitet, gender studies
Bilde av Camilla Bjørke Bjørke, Camilla Førstelektor +4769608241 +4790759221 camilla.bjorke@hiof.no Språk, litteratur, Lærer- og lektorutdanning, Pedagogiske fag
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Førstelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser
Bilde av Lisa Johanne Kvalvik Blom Blom, Lisa Johanne Kvalvik Høgskolelektor +4769608528 lisa.j.blom@hiof.no