English version of this page

Personer - Side 6

Søk etter personer

Personer 101 - 120 av 747
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Buskoven, Nina Kristin Rådgiver +4769608899 nina.k.buskoven@hiof.no
Butt, Maaz Rizi Rådgiver +4769608516 maaz.butt@hiof.no
Bilde av Camilla Buzzi Buzzi, Camilla Førsteamanuensis +4769608813 +4793609202 camilla.buzzi@hiof.no
Bye, Øystein Rådgiver +4769608802 oystein.bye@hiof.no
Bilde av Hans Olav Bøe Bøe, Hans Olav Førstekonsulent +4769608035 +4791193484 hans.o.boe@hiof.no PC, Windows, Linux, Hardware, Mikrokontrollere, IoT, Zigbee, Foto/video
Børresen, Inger Steiner Rådgiver +4769608251 inger.s.borresen@hiof.no Markedsføring, kommunikasjon, studier, studiestart, studiekatalog, profilartikler, nettarbeid
Bilde av Line Børtveit Børtveit, Line Stipendiat +4769608615 line.bortveit@hiof.no
Bilde av Carina Barbro Bååth Bååth, Carina Barbro Professor +4769608731 carina.b.bath@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Caliskan, Sevil Stipendiat +4769608238 sevil.caliskan@hiof.no
Bilde av Sage Canellis Canellis, Sage Rådgiver +4769608662 sage.canellis@hiof.no Research, Therapy, Transgenerational, Art, Therapy
Bilde av Maria Dung Cao Cao, Maria Dung Førsteamanuensis +4769608741 maria.d.cao@hiof.no bioingeniør, medisinsk biokjemi, biologi, genetikk, kreftforskning
Bilde av Klaudia Carcani Carcani, Klaudia Førsteamanuensis +4769608276 klaudia.carcani@hiof.no Computer Science, Interaction Design, Participatory Design, Computer Supported Collaborative Work
Bilde av Hélène Marie Celdran Celdran, Hélène Marie Førsteamanuensis +4769608311 helene.celdran@hiof.no Fransk litteratur, fransk språk
Bilde av Sukalpa Chanda Chanda, Sukalpa Førsteamanuensis +4769608207 sukalpa.chanda@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech
Bilde av Wladimir Alfredo Chavez Chavez, Wladimir Alfredo Førsteamanuensis +4769608359 wladimir.a.vaca@hiof.no
Bilde av Julianne Cheek Cheek, Julianne Professor +4769608253 +4747388268 julianne.cheek@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Christiansen, Ninni Christine Rådgiver +4769608019 ninni.c.christiansen@hiof.no
Bilde av Trine Eker Christoffersen Christoffersen, Trine Eker Avdelingsdirektør +4769608718 +4792293881 trine.e.christoffersen@hiof.no Forskningsstøtte
Bilde av Hugo Cogo Moreira Cogo Moreira, Hugo Professor +4769608513 hugo.c.moreira@hiof.no
Bilde av Ricardo Colomo-Palacios Colomo-Palacios, Ricardo Professor +4769608291 ricardo.colomo-palacios@hiof.no Det digitale samfunn, DigiTech