Faglig ansatte - Side 10

Søk etter personer

Personer 181 - 200 av 495
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Bjørg Elisabeth Hermansen Hermansen, Bjørg Elisabeth Høgskolelektor +4769608716 bjorg.e.hermansen@hiof.no
Bilde av Marte Karoline Herrebrøden Herrebrøden, Marte Karoline Høgskolelektor +4769608453 +4740220078 marte.herrebroden@hiof.no
Bilde av Arnstein Hjelde Hjelde, Arnstein Dosent +4769608279 arnstein.hjelde@hiof.no
Bilde av Inger Hjelmeland Hjelmeland, Inger Førstelektor +4769608797 +4799521182 inger.hjelmeland@hiof.no
Bilde av Reidun Hoff-Jenssen Hoff-Jenssen, Reidun Stipendiat +4769608129 +4748182708 reidun.hoff-jenssen@hiof.no
Bilde av Flavia Devonas Hoffmann Hoffmann, Flavia Devonas Stipendiat +4769608287 flavia.u.hoffmann@hiof.no
Bilde av Ingvild Holm Holm, Ingvild Professor +4769608629 ingvild.holm@hiof.no theatre, performance, site-specificity, space, Object Oriented Ontology, object theatre, anthropomorphism, institutional critique, popular culture, marionettes, visual art, sculpture
Bilde av Kjersti E. Lien Holte Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis +4769608109 +4741611201 kjersti.e.holte@hiof.no
Bilde av Sigrid Eskestrand Hoveid Hoveid, Sigrid Eskestrand Høgskolelektor +4769608421 sigrid.hoveid@hiof.no
Bilde av Anita Nyborg Hovelsen Hovelsen, Anita Nyborg Høgskolelektor +4769608485 anita.n.hovelsen@hiof.no
Hovland, Trine Høgskolelektor +4769608635 trine.hovland@hiof.no
Huby, Guro Øyen Professor +4794483676 +4794483676 guro.o.huby@hiof.no
Bilde av Camilla Häbler Häbler, Camilla Høgskolelektor +4769608110 +4790204539 camilla.habler@hiof.no
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Jo Høkedal Høkedal, Jo Førsteamanuensis +4769608770 jo.hokedal@hiof.no Optisk fjernmåling, marin optikk, oseanografi, havforskning. forkurs, Realfagskurs
Bilde av Matthias Solgaard Høye Høye, Matthias Solgaard Høgskolelærer/øvings tore.m.hoye@hiof.no
Bilde av Gro Merete Høyum-Johansen Høyum-Johansen, Gro Merete Høgskolelektor +4769608849 gro.m.hoyum@hiof.no Ikke tekniske ferdigheter, protokollstyrt respiratoravvenning
Bilde av Gunn Elisabeth Haagensen Haagensen, Gunn Elisabeth Førstelektor +4769303000 gunn.e.haagensen@hiof.no ADHD, nevrovitenskap, atferdsanalyse, Miljøarbeid, vitenskapsteori
Bilde av Hild Haaheim Haaheim, Hild Høgskolelektor hild.g.haaheim@hiof.no norsk, forkurs
Bilde av Frode Hübertz Haaland Haaland, Frode Hübertz Førsteamanuensis +4769608270 frode.haaland@hiof.no