Faglig ansatte - Side 10

Søk etter personer

Personer 181 - 200 av 464
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Vigdis Holen Holen, Vigdis Professor +4769608280 vigdis.holen@hiof.no
Bilde av Ingvild Anker Holm Holm, Ingvild Anker Professor +4769608629 ingvild.holm@hiof.no theatre, performance, site-specificity, space, Object Oriented Ontology, object theatre, anthropomorphism, institutional critique, popular culture, marionettes, visual art, sculpture
Bilde av Kjersti E. Lien Holte Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis +4769608109 +4741611201 kjersti.e.holte@hiof.no
Bilde av Sigrid Eskestrand Hoveid Hoveid, Sigrid Eskestrand Høgskolelektor +4769608421 sigrid.hoveid@hiof.no
Huby, Guro Øyen Professor +4794483676 +4794483676 guro.o.huby@hiof.no
Bilde av Camilla Häbler Häbler, Camilla Høgskolelektor +4769608110 +4790204539 camilla.habler@hiof.no
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no
Bilde av Jo Høkedal Høkedal, Jo Førsteamanuensis +4769608770 jo.hokedal@hiof.no Optisk fjernmåling, marin optikk, oseanografi, havforskning. forkurs, Realfagskurs
Bilde av Gro Merete Høyum-Johansen Høyum-Johansen, Gro Merete Høgskolelektor +4769608849 gro.m.hoyum@hiof.no Ikke tekniske ferdigheter, protokollstyrt respiratoravvenning
Bilde av Gunn Elisabeth Haagensen Haagensen, Gunn Elisabeth Førstelektor +4769608834 gunn.e.haagensen@hiof.no ADHD, nevrovitenskap, atferdsanalyse, Miljøarbeid, vitenskapsteori
Bilde av Hild Haaheim Haaheim, Hild Høgskolelektor +4769608106 hild.g.haaheim@hiof.no norsk, forkurs
Bilde av Frode Hübertz Haaland Haaland, Frode Hübertz Førsteamanuensis +4769608270 frode.haaland@hiof.no
Håvold, Ole Kristian Sandnes Førsteamanuensis +4769608477 ole.k.havold@hiof.no
Bilde av Camilla Martha Ihlebæk Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no
Bilde av Anam Ilyas Ilyas, Anam Stipendiat anam.ilyas@hiof.no
Bilde av Adrian Kristinsønn Jacobsen Jacobsen, Adrian Kristinsønn Høgskolelektor +4769608342 +4745434137 adrian.k.jacobsen@hiof.no Naturfag, Naturfagdidaktikk, Naturfagsdidaktikk, Biologi, Didaktikk, Metakognisjon, Selvregulering
Bilde av Bente Marie Berntsen Jacobsen Jacobsen, Bente Marie Berntsen Høgskolelektor +4769608466 bente.m.jacobsen@hiof.no bioingeniør
Bilde av Jonas Bjertnes Jacobsen Jacobsen, Jonas Bjertnes Høgskolelektor +4769608621 jonas.b.jacobsen@hiof.no maskin, maskiningeniør
Bilde av Samira Jamouchi Jamouchi, Samira Førstelektor +4769608124 samira.jamouchi@hiof.no
Bilde av Marie Støren Jareid Jareid, Marie Støren Stipendiat +4769608192 marie.jareid@hiof.no