Faglig ansatte - Side 3

Søk etter personer

Personer 41 - 60 av 495
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Førstelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser
Bilde av Daniela Blauhut Blauhut, Daniela Førsteamanuensis +4769608715 +4794484713 daniela.blauhut@hiof.no
Bilde av Lisa Johanne Kvalvik Blom Blom, Lisa Johanne Kvalvik Høgskolelektor +4769608528 lisa.j.blom@hiof.no
Bilde av Berit Hope Blå Blå, Berit Hope Høgskolelektor +4769608216 berit.h.bla@fremmedspraksenteret.no Tysk
Bilde av Harald Borgebund Borgebund, Harald Førsteamanuensis +4769608244 harald.borgebund@hiof.no politikk
Bilde av Trond Arne Borgersen Borgersen, Trond Arne Dosent +4769608245 trond.a.borgersen@hiof.no
Bilde av Therese Westreng Borgland Borgland, Therese Westreng Høgskolelektor +4769608205 therese.w.borgland@hiof.no
Bratvold, Eva Fuhre Høgskolelærer/øvings +4769608507 eva.bratvold@hiof.no
Bilde av Johan Per Ivar Bo Bredberg Bredberg, Johan Per Ivar Bo Førsteamanuensis +4769608395 johan.bredberg@hiof.no
Bilde av Barbro Bredesen Opset Bredesen Opset, Barbro Førsteamanuensis +4769608437 +4792828775 barbro.b.opset@hiof.no
Bilde av Natalia Bredrup Bredrup, Natalia Høgskolelektor +4769608162 natalia.bredrup@hiof.no
Bilde av Altijana Brkan-Masud Brkan-Masud, Altijana Førsteamanuensis +4769608470 altijana.brkan@hiof.no
Brogstad, Gregorios Daniel Schevig Høgskolelektor +4769608362 gregorios.brogstad@hiof.no
Bilde av Gudrun Brottveit Brottveit, Gudrun Professor +4769608848 gudrun.brottveit@hiof.no
Bilde av Rolf-Einar Grini Bryggfjell Bryggfjell, Rolf-Einar Grini Høgskolelektor +4769608668 rolf.e.bryggfjell@hiof.no Forkurs, matematikk, ingeniørfag
Bilde av Siri Ellen Adelaide Brynhildsen Brynhildsen, Siri Ellen Adelaide Høgskolelektor +4769608695 siri.e.brynhildsen@hiof.no
Bilde av Stine Malin Brynildsen Brynildsen, Stine Malin Høgskolelektor +4769608324 +4799036311 stine.m.brynildsen@hiof.no Ikt og læring, profesjonsfaglig digital kompetanse, mooc, Dekomp
Bilde av Karsten Brynildsrud Brynildsrud, Karsten Førsteamanuensis +4769608612 karsten.brynildsrud@hiof.no Barnevern, Sosialt arbeid, Helserett
Bilde av Martta Brännström Brännström, Martta Høgskolelektor +4769608255 martta.brannstrom@hiof.no
Bråten, Ivar Professor ivar.braten@hiof.no