Personer - Side 11

Søk etter personer

Personer 201 - 220 av 695
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Gilstedt, Asbjørn Mandrup Driftstekniker +4791830592 asbjorn.m.gilstedt@hiof.no
Bilde av Carl Morten Gjeldnes Gjeldnes, Carl Morten Direktør +4769608007 +4791396931 carl.m.gjeldnes@hiof.no
Bilde av Camilla Gjellebæk Gjellebæk, Camilla Høgskolelektor +4769608842 camilla.gjellebak@hiof.no
Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Gjesdal, Anje Müller Førsteamanuensis +4769608232 +4741507342 anje.m.gjesdal@hiof.no
Bilde av Grete Gluppe Gluppe, Grete Spesialbibliotekar +4769608762 +4790184539 grete.gluppe@hiof.no Alma, Systematisk søk, Databaser, Undervisning, Forskningsstøtte, Fredrikstad
Bilde av Anne Margrethe Glømmen Glømmen, Anne Margrethe Studieleder +4769608781 +4798626294 anne.m.glommen@hiof.no
Grandahl, Aksel Støylen Lærling +4769608051 aksel.s.grandahl@hiof.no
Bilde av Anne-Mette Lagerholt Grandahl Grandahl, Anne-Mette Lagerholt Seniorkonsulent +4769608165 +4747036298 anne.m.grandahl@hiof.no
Bilde av Beathe Kiland Granerud Granerud, Beathe Kiland Høgskolelektor +4769608864 beathe.k.granerud@hiof.no
Bilde av Sjur Granmo Granmo, Sjur Høgskolelektor +4769608799 sjur.granmo@hiof.no Prokrastinering, Atferd, Opplæring, Miljøarbeid
Bilde av Anne-Grethe Gregersen Gregersen, Anne-Grethe Høgskolelektor +4769608765 +4748052511 anne.g.gregersen@hiof.no
Bilde av Kristine Charlotte Grinderud Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor +4769608434 +4795948470 kristine.grinderud@hiof.no
Bilde av Terje Grøndahl Grøndahl, Terje Dekan +4769608809 +4792098887 terje.grondahl@hiof.no
Bilde av Vigdis Abrahamsen Grøndahl Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Professor +4769608698 +4793052634 vigdis.a.grondahl@hiof.no Sykepleie, helsetjenestekvalitet, kvantitative metoder, personsentrert arbeid, Kommunehelsetjenesten, Spesialisthelsetjenesten, kronisk syke
Bilde av Heidi Kristine Grønlien Grønlien, Heidi Kristine Førsteamanuensis +4769608846 +4795922021 heidi.k.gronlien@hiof.no
Grønlund, Jørgen Henrik Hovde Avdelingsdirektør +4769608085 +4798831832 jorgen.gronlund@hiof.no
Bilde av Berit Grønn Grønn, Berit Studieleder +4769608267 berit.gronn@hiof.no
Grønneberg, Siv Vea Stipendiat +4769608783 siv.v.gronneberg@hiof.no
Bilde av Helén Graarud Graarud, Helén Høgskolelektor +4769608835 +4792094008 helen.graarud@hiof.no