English version of this page

Personer - Side 11

Søk etter personer

Personer 201 - 220 av 721
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Saul Garcia-Lopez Garcia-Lopez, Saul Professor saul.g.lopez@hiof.no
Bilde av Nicolay Gausel Gausel, Nicolay Professor +4769608620 nicolay.gausel@hiof.no
Bilde av Marius Geitle Geitle, Marius Stipendiat +4769608112 marius.geitle@hiof.no
Bilde av Tina Gerdts-Andresen Gerdts-Andresen, Tina Høgskolelektor +4769608910 +4790694975 tina.gerdts-andresen@hiof.no Barnevern
Giil, Mari Gløckner Seniorkonsulent +4769608811 mari.g.giil@hiof.no
Bilde av Tore Gimse Gimse, Tore Prodekan forskning +4769608058 tore.gimse@hiof.no
Bilde av Carl Morten Gjeldnes Gjeldnes, Carl Morten Direktør +4769608007 +4791396931 carl.m.gjeldnes@hiof.no
Bilde av Camilla Gjellebæk Gjellebæk, Camilla Høgskolelektor +4769608842 camilla.gjellebak@hiof.no
Bilde av Mette Maria Rønsen Gjerskaug Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Gjesdal, Anje Müller Førsteamanuensis +4769608232 +4741507342 anje.m.gjesdal@hiof.no
Gjølberg, Lena Overingeniør +4769608519 lena.gjolberg@hiof.no
Bilde av Grete Gluppe Gluppe, Grete Spesialbibliotekar +4769608762 +4790184539 grete.gluppe@hiof.no Alma, Systematiske søk, Åpen forskning, Databaser, Leganto, Forskningsstøtte, Fredrikstad
Bilde av Anne Margrethe Glømmen Glømmen, Anne Margrethe Høgskolelektor +4769608781 +4798626294 anne.m.glommen@hiof.no
Bilde av Anne-Mette Lagerholt Grandahl Grandahl, Anne-Mette Lagerholt Seniorkonsulent +4769608165 +4747036298 anne.m.grandahl@hiof.no
Bilde av Beathe Kiland Granerud Granerud, Beathe Kiland Høgskolelektor +4769608864 beathe.k.granerud@hiof.no bioingeniør, mikrobiologi
Bilde av Sjur Bye Granmo Granmo, Sjur Bye Høgskolelektor +4769608799 sjur.granmo@hiof.no Prokrastinering, Atferd, Opplæring, Miljøarbeid
Bilde av Anne-Grethe Gregersen Gregersen, Anne-Grethe Høgskolelektor +4769608765 +4748052511 anne.g.gregersen@hiof.no
Bilde av Kristine Charlotte Grinderud Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor +4769608434 +4795948470 kristine.grinderud@hiof.no
Bilde av Terje Grøndahl Grøndahl, Terje Undervisn.leder +4769608809 +4792098887 terje.grondahl@hiof.no
Bilde av Vigdis Abrahamsen Grøndahl Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Professor +4769608698 +4793052634 vigdis.a.grondahl@hiof.no Sykepleie, helsetjenestekvalitet, kvantitative metoder, personsentrert arbeid, Kommunehelsetjenesten, Spesialisthelsetjenesten, kronisk syke