Personer - Side 16

Søk etter personer

Personer 301 - 320 av 709
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Hild Haaheim Haaheim, Hild Høgskolelektor +4769608106 hild.g.haaheim@hiof.no
Bilde av Gisela Anne-Marie Håkansson Håkansson, Gisela Anne-Marie Professor +4769608427 gisela.a.hakansson@hiof.no
Bilde av Frode Hübertz Haaland Haaland, Frode Hübertz Førsteamanuensis +4769608270 frode.haaland@hiof.no
Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Stipendiat +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Anam Ilyas Ilyas, Anam Stipendiat anam.ilyas@hiof.no
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Databaser, Alma, EndNote, CRIStin, Halden
Isaksen, Merete Christin Overingeniør +4769608830 +4797732251 merete.c.isaksen@hiof.no
Bilde av Natalie Tvete Isaksson Isaksson, Natalie Tvete Seniorkonsulent +4769608143 natalie.t.isaksson@hiof.no
Istad, Else Marianne Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf else.m.istad@hiof.no
Jacobsen, Jon Roger Driftstekniker +4769608691 +4741454320 jon.r.jacobsen@hiof.no
Bilde av Jonas Bjertnes Jacobsen Jacobsen, Jonas Bjertnes Høgskolelektor +4769608621 jonas.b.jacobsen@hiof.no
Bilde av Kjersti Berggraf Jacobsen Jacobsen, Kjersti Berggraf Dekan +4769608283 +4792814475 kjersti.b.jacobsen@hiof.no
Jakobsen, Linn Grete Førstekonsulent +4769608776 linn.g.jakobsen@hiof.no Eksamensadministrasjon, Urkund, Digital eksamen, Bachelor i Sosialt arbeid, Bachelor i Vernepleie, Bachelor i Barnevern, Studenthenvendelser
Bilde av Martin Gautestad Jakobsen Jakobsen, Martin Gautestad Rådgiver +4769608009 +4792865818 martin.g.jakobsen@hiof.no Personvern, Studentombud, rettssikkerhet, rådgivning
Bilde av Elise Jamissen Jamissen, Elise Førstekonsulent +4769608284 elise.jamissen@hiof.no
Bilde av Samira Jamouchi Jamouchi, Samira Førstelektor +4769608124 samira.jamouchi@hiof.no
Bilde av Geir Jarberg Jarberg, Geir Overingeniør +4769608034 geir.jarberg@hiof.no
Bilde av Marie Støren Jareid Jareid, Marie Støren Stipendiat +4769608192 marie.jareid@hiof.no
Bilde av Lars-Petter Jelsness-Jørgensen Jelsness-Jørgensen, Lars-Petter Rektor +4769608845 lars.p.jelsness-jorgensen@hiof.no