Personer - Side 4

Søk etter personer

Personer 61 - 80 av 656
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Eva Margareta Lambertsson Björk Björk, Eva Margareta Lambertsson Førsteamanuensis +4769608145 eva.l.bjork@hiof.no Interkulturell kommunikasjon, reiselitteratur, narrativitet, gender studies
Bilde av Camilla Bjørke Bjørke, Camilla Førstelektor +4769608241 +4790759221 camilla.bjorke@hiof.no Språk, litteratur, Lærer- og lektorutdanning, Pedagogiske fag
Bjørke-Hill, Jon Øivind Selstad Rådgiver +4769608860 jon.bjorke-hill@hiof.no
Bjørklund, Ellen Synøve Renholdsbetjent ellen.s.bjorklund@hiof.no
Bilde av Catharina Bjørkquist Bjørkquist, Catharina Førsteamanuensis +4769608827 +4792048520 catharina.bjorkquist@hiof.no
Bilde av Gunhild Brænne Bjørnstad Bjørnstad, Gunhild Brænne Høgskolelektor +4769608242 +4748336466 gunhild.b.bjornstad@hiof.no drama, estetiske læreprosesser, skapende prosesser, kreativitet, kunst, kultur, studentaktive læreprosesser
Bilde av Daniela Blauhut Blauhut, Daniela Førsteamanuensis +4769608715 +4794484713 daniela.blauhut@hiof.no
Bilde av Hans Andreas Blom Blom, Hans Andreas Rektor +4769608006 +4790797200 hans.a.blom@hiof.no
Blå, Berit Hope Seniorrådgiver +4769608216 berit.h.bla@fremmedspraksenteret.no
Bilde av Heidi Synnøve Bjerkholt Bodal Bodal, Heidi Synnøve Bjerkholt Bibliotekar +4769608063 heidi.bodal@hiof.no Litteratursøk, Referanseteknikk, Opphavsrett, Forskningsstøtte
Bilde av Torunn Skofsrud Boger Boger, Torunn Skofsrud Universitetsbibliotekar +4769608070 torunn.s.boger@hiof.no Litteratursøk, Informasjonssøk, Kildekritikk, Referanseteknikk, EndNote, Datahåndteringsplan, Avdelingsleder, Tysk, Fransk, Arrangementer
Borg, Anne-Margrethe Høgskolelærer/øvings anne.m.borg@hiof.no
Bilde av Harald Borgebund Borgebund, Harald Førsteamanuensis +4769608244 harald.borgebund@hiof.no
Bilde av Trond Arne Borgersen Borgersen, Trond Arne Dosent +4769608245 trond.a.borgersen@hiof.no
Borgli, Vigdis Camilla Bibliotekar +4769608704 vigdis.c.borgli@hiof.no
Bilde av Edgar Bostrøm Bostrøm, Edgar Førsteamanuensis +4769608246 +4790012142 edgar.bostrom@hiof.no
Brandstorp, Ann-Charlot Førstekonsulent +4769608373 ann.c.brandstorp@hiof.no
Brattested, Trine-Lise Seniorrådgiver +4769608374 +4741472735 trine.l.brattested@hiof.no
Bilde av Johan Per Ivar B Bredberg Bredberg, Johan Per Ivar B Førsteamanuensis +4769608395 johan.bredberg@hiof.no
Bredesen Opset, Barbro Førsteamanuensis +4769608437 +4792828775 barbro.b.opset@hiof.no