English version of this page

Personer - Side 7

Søk etter personer

Personer 121 - 140 av 748
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Coote, Anthony Lærling +4769608025 anthony.coote@hiof.no
Bilde av Elin Corneliussen Corneliussen, Elin Avdelingsdirektør +4769608418 +4791000927 elin.corneliussen@hiof.no
Bilde av Kent André Iversen Crantz Crantz, Kent André Iversen Spesialbibliotekar +4769608666 kent.i.crantz@hiof.no CRIStin, Systematiske søk, Åpen forskning, Fredrikstad, Bibliometri
Crisostomo, Anita Tvedt Høgskolelektor +4769608155 anita.t.crisostomo@hiof.no
Bilde av Kristoffer Toldnes Cumming Cumming, Kristoffer Toldnes Undervisn.leder +4769608630 kristoffer.t.cumming@hiof.no
Bilde av John Currie Currie, John Stipendiat +4769608525 john.currie@hiof.no
Bilde av Annette Veberg Dahl Dahl, Annette Veberg Prorektor utdanning +4769608803 annette.v.dahl@hiof.no
Bilde av Ane Linn Dahl-Nielsen Dahl-Nielsen, Ane Linn Høgskolelektor +4769608474 ane.l.dahl-nielsen@hiof.no
Bilde av Dag Yngve Dahle Dahle, Dag Yngve Førsteamanuensis +4769608233 dag.y.dahle@hiof.no
Dalen, Elin Therese Rådgiver +4769608021 elin.t.dalen@hiof.no
Bilde av Anders Dechsling Dechsling, Anders Stipendiat +4769608782 +4741471185 anders.dechsling@hiof.no Det digitale samfunn
Dehng, Quanlon Rådgiver +4769608489 quanlon.dehng@hiof.no
Bilde av Lilliana Andrea Del Busso Del Busso, Lilliana Andrea Professor +4769608826 lilliana.a.busso@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Bilde av Selina Demi Demi, Selina Stipendiat selina.demi@hiof.no
Dinarzahi, Faiza Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608852 faiza.dinarzahi@hiof.no
Bilde av Thi Thuy Nga Dinh Dinh, Thi Thuy Nga Førsteamanuensis +4769608208 thi.t.dinh@hiof.no
Disen, Elling-Henrik Førstelektor +4769608685 elling.disen@hiof.no
Dolve, Fredrik Moi Stipendiat +4769608606 fredrik.m.dolve@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Melanie Ruth Duckworth Duckworth, Melanie Ruth Førsteamanuensis +4769608410 melanie.duckworth@hiof.no
Bilde av Kamil Mustafa Dursun Dursun, Kamil Mustafa Professor +4769608805 kamil.dursun@hiof.no elektro, elektroingeniør