English version of this page

Personer - Side 9

Søk etter personer

Personer 161 - 180 av 747
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne-Lise Eng Eng, Anne-Lise Universitetsbibliotekar +4769608764 anne.l.eng@hiof.no Studieverksted, Akademisk skriving, Referanseverktøy, Undervisning, Leganto, Fredrikstad
Bilde av Terese Engedahl Engedahl, Terese Seniorkonsulent +4769608136 terese.engedahl@hiof.no Studentveiledning for Informatikk, Infosystemer, Tilrettelegging for studenter, Saksbehandling av studentsaker (permisjoner, innpassing mm), Praksis BLU
Bilde av Tore Petter Engen Engen, Tore Petter Informasjonssjef +4769608084 +4790793313 tore.p.engen@hiof.no Ledelse, nettarbeid, kommunikasjon, publiseringsløsning, Sosiale medier, Markedsføring, Krisekommunikasjon
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Dekan +4769608098 irina.engeness@hiof.no Digital teknologi, MOOC, læring og undervisning med digital teknologi og i nettbaserte omgivelser, profesjonsfaglig digital kompetanse, digital identitet, kultur-historisk teori, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Silje Kathinka Erichsen Erichsen, Silje Kathinka Høgskolelærer/øvings +4769608472 silje.k.erichsen@hiof.no Helsefremmende musikkarbeid, utøvende pianospill, pianoundervisning
Bilde av Adelheid Eriksen Eriksen, Adelheid Renholdsleder +4769608625 +4797548120 adelheid.eriksen@hiof.no
Eriksen, Mathias Fagarbeider med fagbrev +4769608875 mathias.eriksen@hiof.no
Bilde av Rikard Eriksson Eriksson, Rikard Professor +4769608786 rikard.o.eriksson@hiof.no
Bilde av Elisabeth Ervik-Børnich Ervik-Børnich, Elisabeth Seniorkonsulent +4769608617 elisabeth.ervik-bornich@hiof.no
Bilde av Jutta Cornelia Eschenbach Eschenbach, Jutta Cornelia Førsteamanuensis +4769608142 jutta.c.eschenbach@hiof.no
Fagerdal, Laila Anita Rådgiver +4769608259 laila.fagerdal@hiof.no
Bilde av Liv Berit Fagerli Fagerli, Liv Berit Førstelektor +4769608696 +4790993058 liv.b.fagerli@hiof.no
Falmark, Madeleine Lindahl Førstekonsulent +4769608120 madeleine.l.falmark@hiof.no
Bilde av Kari Anne Fange Fange, Kari Anne Førsteamanuensis +4769608422 kari.a.fange@hiof.no Industrial organization, electricity markets, regulation, media economics
Bilde av Anders Farholm Farholm, Anders Førsteamanuensis +4769608243 anders.farholm@hiof.no
Bilde av Ingrid Femdal Femdal, Ingrid Førsteamanuensis +4769608697 ingrid.femdal@hiof.no
Bilde av Mona Jerndahl Fineide Fineide, Mona Jerndahl Førsteamanuensis +4769608808 mona.j.fineide@hiof.no Samordning, tverrfaglig, organisering, helse og velferd, profesjon, ledelse
Finset-Karlsen, Tim Petterson Tekniker +4769608660 +4790299795 tim.p.finset@hiof.no
Bilde av Merete Five Five, Merete Konsulent +4769608285 merete.five@hiof.no
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no