Personer - Side 9

Søk etter personer

Personer 161 - 180 av 711
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Tore Petter Engen Engen, Tore Petter Informasjonssjef +4769608084 +4790793313 tore.p.engen@hiof.no Ledelse, nettarbeid, kommunikasjon, publiseringsløsning, Sosiale medier, Markedsføring, Krisekommunikasjon
Bilde av Irina Engeness Engeness, Irina Professor +4769608098 irina.engeness@hiof.no Digital teknologi, MOOC, læring og undervisning med digital teknologi og i nettbaserte omgivelser, profesjonsfaglig digital kompetanse, digital identitet, kultur-historisk teori
Bilde av Silje Kathinka Erichsen Erichsen, Silje Kathinka Høgskolelærer/øvings silje.k.erichsen@hiof.no Helsefremmende musikkarbeid, utøvende pianospill, pianoundervisning
Bilde av Adelheid Eriksen Eriksen, Adelheid Renholdsleder +4769608625 +4797548120 adelheid.eriksen@hiof.no
Bilde av Marit Eriksen Eriksen, Marit Førsteamanuensis +4769608257 marit.eriksen@hiof.no
Eriksen, Mathias Fagarbeider med fagbrev +4769608875 mathias.eriksen@hiof.no
Bilde av Rikard Eriksson Eriksson, Rikard Professor +4769608786 +46705988918 rikard.o.eriksson@hiof.no
Bilde av Julia Erol Erol, Julia Rådgiver +4769608021 julia.erol@hiof.no Forskningsstøtte, søknadsstøtte
Bilde av Elisabeth Ervik-Børnich Ervik-Børnich, Elisabeth Førstekonsulent +4769608617 elisabeth.ervik-bornich@hiof.no
Eschenbach, Jutta Cornelia Førsteamanuensis +4769608142 jutta.c.eschenbach@hiof.no
Bilde av Jo Ese Ese, Jo Prorektor +4769608396 jo.ese@hiof.no
Eufinger, Johanna Lisa Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608333 johanna.l.eufinger@hiof.no
Fagerdal, Laila Anita Rådgiver +4769608259 laila.fagerdal@hiof.no
Bilde av Liv Berit Fagerli Fagerli, Liv Berit Førstelektor +4769608696 +4790993058 liv.b.fagerli@hiof.no
Bilde av Anders Farholm Farholm, Anders Førsteamanuensis +4769608243 anders.farholm@hiof.no
Bilde av Ingrid Femdal Femdal, Ingrid Høgskolelektor +4769608697 ingrid.femdal@hiof.no
Bilde av Mona Jerndahl Fineide Fineide, Mona Jerndahl Førsteamanuensis +4769608808 mona.j.fineide@hiof.no
Finset, Tim Petterson Tekniker +4769608660 +4790299795 tim.p.finset@hiof.no
Bilde av Merete Five Five, Merete Konsulent +4769608285 merete.five@hiof.no
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no