Faglig ansatte - Side 6

Søk etter personer

Personer 101 - 120 av 464
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Rikard Eriksson Eriksson, Rikard Professor +4769608786 +46705988918 rikard.o.eriksson@hiof.no
Bilde av Silje Holm Erlandsen Erlandsen, Silje Holm Høgskolelektor +4769608497 silje.h.erlandsen@hiof.no
Eschenbach, Jutta Cornelia Førsteamanuensis +4769608142 jutta.c.eschenbach@hiof.no
Bilde av Jo Ese Ese, Jo Førsteamanuensis +4769608396 jo.ese@hiof.no
Bilde av Liv Berit Fagerli Fagerli, Liv Berit Førstelektor +4769608696 +4790993058 liv.b.fagerli@hiof.no
Bilde av Emilie Rossver Fallang Fallang, Emilie Rossver Høgskolelektor +4769608494 emilie.r.fallang@hiof.no
Bilde av Anders Farholm Farholm, Anders Førsteamanuensis +4769608243 anders.farholm@hiof.no
Bilde av Ingrid Femdal Femdal, Ingrid Førsteamanuensis +4769608697 ingrid.femdal@hiof.no
Bilde av Mona Jerndahl Fineide Fineide, Mona Jerndahl Førsteamanuensis +4769608808 mona.j.fineide@hiof.no Samordning, tverrfaglig, organisering, helse og velferd, profesjon, ledelse
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no
Bilde av Sanna Erika Forsström Forsström, Sanna Erika Førsteamanuensis +4769608193 +4746943272 sanna.forsstrom@hiof.no Programmering i matematikk, matematikkdidaktikk
Bilde av Espen Marius Foss Foss, Espen Marius Førsteamanuensis +4769608665 +4792438373 espen.m.foss@hiof.no
Foss, Pål Yngve Førsteamanuensis +4769608213 pal.y.foss@hiof.no
Bilde av Liv Anne Fossbråten Fossbråten, Liv Anne Førstelektor +4769608261 liv.a.fossbraten@hiof.no læreres kroppsspråk
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Bilde av Magnus Frostenson Frostenson, Magnus Professor +4769608089 magnus.frostenson@hiof.no
Bilde av Daniel Lees Fryer Fryer, Daniel Lees Førsteamanuensis +4769608263 daniel.l.fryer@hiof.no lingvistikk, sosialsemiotikk, multimodalitet, vitenskapelig diskurs, sosiale bevegelser, kritiske dyrestudier
Frøystadvåg, Malin Bakke Stipendiat +4769608144 malin.b.froystadvag@hiof.no
Bilde av Ragnhild Fugletveit Fugletveit, Ragnhild Førsteamanuensis +4769608818 ragnhild.fugletveit@hiof.no digitalisering av tjenester i NAV, rusproblematikk, psykisk helsearbeid, Kvalitative metoder
Bilde av Sandra Fylkesnes Fylkesnes, Sandra Førsteamanuensis +4769608467 sandra.fylkesnes@hiof.no