Faglig ansatte - Side 6

Søk etter personer

Personer 101 - 120 av 495
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Pål Ellingsen Ellingsen, Pål Dosent +4769608892 pal.ellingsen@hiof.no Brukerorientert ledelse, tjenesteinnovasjon, digital transformasjon
Bilde av Turid Fosby Elsness Elsness, Turid Fosby Professor emerita +4769608214 turid.f.elsness@hiof.no Turid Fosby Elsness, Turid Elsness, Barnelitteratur, barns skriftspråkutvikling, Nye Zeppelin, Norsk for 1.-4.trinn, Nye Zeppelin og Fagfornyelsen
Ely Seidman, Karmenlara Professor +4769608688 +4740552318 karmenlara.e.seidman@hiof.no
Emilsen, Linda Evenstad Høgskolelektor linda.e.emilsen@hiof.no
Bilde av Silje Kathinka Erichsen Erichsen, Silje Kathinka Høgskolelærer/øvings +4769608472 silje.k.erichsen@hiof.no Helsefremmende musikkarbeid, utøvende pianospill, pianoundervisning
Bilde av Rikard Eriksson Eriksson, Rikard Professor +4769608786 rikard.o.eriksson@hiof.no
Bilde av Jutta Cornelia Eschenbach Eschenbach, Jutta Cornelia Førsteamanuensis +4769608142 jutta.c.eschenbach@hiof.no
Bilde av Liv Berit Fagerli Fagerli, Liv Berit Førstelektor +4769608696 +4790993058 liv.b.fagerli@hiof.no
Bilde av Kari Anne Fange Fange, Kari Anne Førsteamanuensis +4769608422 kari.a.fange@hiof.no Industrial organization, electricity markets, regulation, media economics
Bilde av Anders Farholm Farholm, Anders Førsteamanuensis +4769608243 anders.farholm@hiof.no
Bilde av Ingrid Femdal Femdal, Ingrid Førsteamanuensis +4769608697 ingrid.femdal@hiof.no
Bilde av Mona Jerndahl Fineide Fineide, Mona Jerndahl Førsteamanuensis +4769608808 mona.j.fineide@hiof.no Samordning, tverrfaglig, organisering, helse og velferd, profesjon, ledelse
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no
Bilde av Espen Marius Foss Foss, Espen Marius Førsteamanuensis +4769608665 +4792438373 espen.m.foss@hiof.no
Foss, Pål Yngve Førsteamanuensis +4769608213 pal.y.foss@hiof.no
Bilde av Liv Anne Fossbråten Fossbråten, Liv Anne Førstelektor +4769608261 liv.a.fossbraten@hiof.no læreres kroppsspråk
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Fridh, Stina Høgskolelektor +4769608712 stina.fridh@hiof.no
Bilde av Magnus Frostenson Frostenson, Magnus Professor +4769608089 magnus.frostenson@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Daniel Lees Fryer Fryer, Daniel Lees Førsteamanuensis +4769608263 daniel.l.fryer@hiof.no lingvistikk, sosialsemiotikk, multimodalitet, vitenskapelig diskurs, sosiale bevegelser, kritiske dyrestudier