Faglig ansatte - Side 7

Søk etter personer

Personer 121 - 140 av 464
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Førrisdahl, Ole Kristian Førsteamanuensis +4769608722 ole.k.forrisdahl@hiof.no Energi, Energiteknikk, Termodynamikk, Kjemiteknikk, Fysikalsk kjemi
Bilde av Elia Gabarron Gabarron, Elia Førsteamanuensis +4769608161 elia.gabarron@hiof.no Psykologi, IKT og læring, Forskning, Sosiale og digitale medier forskning
Bilde av Saul Garcia-Lopez Garcia-Lopez, Saul Professor saul.g.lopez@hiof.no
Bilde av Nicolay Gausel Gausel, Nicolay Professor +4769608620 nicolay.gausel@hiof.no
Bilde av Marius Geitle Geitle, Marius Stipendiat +4769608112 marius.geitle@hiof.no
Bilde av Tina Gerdts-Andresen Gerdts-Andresen, Tina Høgskolelektor +4769608910 +4790694975 tina.gerdts-andresen@hiof.no Barnevern
Bilde av Camilla Gjellebæk Gjellebæk, Camilla Høgskolelektor +4769608842 camilla.gjellebak@hiof.no
Bilde av Mette Maria Rønsen Gjerskaug Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Gjesdal, Anje Müller Førsteamanuensis +4769608232 +4741507342 anje.m.gjesdal@hiof.no
Bilde av Anne Margrethe Glømmen Glømmen, Anne Margrethe Høgskolelektor +4769608781 +4798626294 anne.m.glommen@hiof.no
Bilde av Beathe Kiland Granerud Granerud, Beathe Kiland Høgskolelektor +4769608864 beathe.k.granerud@hiof.no bioingeniør, mikrobiologi
Bilde av Sjur Bye Granmo Granmo, Sjur Bye Høgskolelektor +4769608799 sjur.granmo@hiof.no Prokrastinering, Atferd, Opplæring, Miljøarbeid
Bilde av Anne-Grethe Gregersen Gregersen, Anne-Grethe Høgskolelektor +4769608765 +4748052511 anne.g.gregersen@hiof.no
Bilde av Kristine Charlotte Grinderud Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor +4769608434 +4795948470 kristine.grinderud@hiof.no
Bilde av Terje Grøndahl Grøndahl, Terje Undervisn.leder +4769608809 +4792098887 terje.grondahl@hiof.no
Bilde av Vigdis Abrahamsen Grøndahl Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Professor +4769608698 +4793052634 vigdis.a.grondahl@hiof.no Sykepleie, helsetjenestekvalitet, kvantitative metoder, personsentrert arbeid, Kommunehelsetjenesten, Spesialisthelsetjenesten, kronisk syke
Bilde av Heidi Kristine Grønlien Grønlien, Heidi Kristine Førsteamanuensis +4769608846 +4795922021 heidi.k.gronlien@hiof.no
Bilde av Berit Grønn Grønn, Berit Førstelektor +4769608267 berit.gronn@hiof.no
Bilde av Siv Vea Grønneberg Grønneberg, Siv Vea Stipendiat +4769608783 siv.v.gronneberg@hiof.no
Bilde av Helen Graarud Graarud, Helen Høgskolelektor +4769608835 +4792094008 helen.graarud@hiof.no barnevern, tverrfaglig samarbeid, kvalitativ forskning, samarbeidsbasert forskningsmetode