Faglig ansatte - Side 7

Søk etter personer

Personer 121 - 140 av 495
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Malin Bakke Frøystadvåg Frøystadvåg, Malin Bakke Stipendiat +4769608144 malin.b.froystadvag@hiof.no norsk som andrespråk, andrespråksforsking, mellomspråk, ortografi, fonologi
Bilde av Sandra Fylkesnes Fylkesnes, Sandra Førsteamanuensis +4769608467 sandra.fylkesnes@hiof.no
Førrisdahl, Ole Kristian Førsteamanuensis +4769608722 ole.k.forrisdahl@hiof.no Energi, Energiteknikk, Termodynamikk, Kjemiteknikk, Fysikalsk kjemi
Bilde av Elia Gabarron Gabarron, Elia Førsteamanuensis +4769608161 elia.gabarron@hiof.no Psykologi, IKT og læring, Forskning, Sosiale og digitale medier forskning, Det digitale samfunn, DigiEd
Bilde av Susana Garcia Sanfelix Garcia Sanfelix, Susana Førsteamanuensis +4769608536 susana.g.sanfelix@hiof.no
Bilde av Saul Garcia-Lopez Garcia-Lopez, Saul Professor saul.g.lopez@hiof.no
Bilde av Marius Geitle Geitle, Marius Høgskolelektor +4769608112 marius.geitle@hiof.no Det digitale samfunn
Bilde av Tina Gerdts-Andresen Gerdts-Andresen, Tina Høgskolelektor +4769608910 +4790694975 tina.gerdts-andresen@hiof.no Barnevern
Bilde av Camilla Gjellebæk Gjellebæk, Camilla Høgskolelektor +4769608842 camilla.gjellebak@hiof.no Det digitale samfunn, DigiHealth
Gjersdal, Gitte Norunn Høgskolelektor +4769608527 gitte.n.gjersdal@hiof.no
Bilde av Mette Maria Rønsen Gjerskaug Gjerskaug, Mette Maria Rønsen Stipendiat +4769608436 mette.m.gjerskaug@hiof.no
Gjersøe, Monika Høgskolelektor monika.gjersoe@hiof.no
Gjesdal, Anje Müller Førsteamanuensis +4769608232 +4741507342 anje.m.gjesdal@hiof.no
Bilde av Anne-Lene Løvig Glomsrød Glomsrød, Anne-Lene Løvig Høgskolelærer/øvings anne.l.glomsrod@hiof.no
Bilde av Anne Margrethe Glømmen Glømmen, Anne Margrethe Høgskolelektor +4769608781 +4798626294 anne.m.glommen@hiof.no
Bilde av Beathe Kiland Granerud Granerud, Beathe Kiland Høgskolelektor +4769608864 beathe.k.granerud@hiof.no bioingeniør, mikrobiologi
Bilde av Sjur Bye Granmo Granmo, Sjur Bye Høgskolelektor +4769608799 sjur.granmo@hiof.no Prokrastinering, Atferd, Opplæring, Miljøarbeid
Bilde av Anne-Grethe Gregersen Gregersen, Anne-Grethe Høgskolelektor +4769608765 +4748052511 anne.g.gregersen@hiof.no
Grey, Karen Martine Halling Høgskolelektor +4769608520 karen.m.grey@hiof.no
Bilde av Kristine Charlotte Grinderud Grinderud, Kristine Charlotte Høgskolelektor +4769608434 +4795948470 kristine.grinderud@hiof.no