English version of this page

Personer - Side 10

Søk etter personer

Personer 181 - 200 av 763
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Ingrid Femdal Femdal, Ingrid Førsteamanuensis +4769608697 ingrid.femdal@hiof.no
Bilde av Mona Jerndahl Fineide Fineide, Mona Jerndahl Førsteamanuensis +4769608808 mona.j.fineide@hiof.no Samordning, tverrfaglig, organisering, helse og velferd, profesjon, ledelse
Finset-Karlsen, Tim Petterson Tekniker +4769608660 +4790299795 tim.p.finset@hiof.no
Bilde av Merete Five Five, Merete Konsulent +4769608285 merete.five@hiof.no
Bilde av Hilde Sofie Fjeld Fjeld, Hilde Sofie Førstelektor +4769608419 hilde.s.fjeld@hiof.no
Bilde av Øyvind Gjems Fjeldbu Fjeldbu, Øyvind Gjems Prodekan forskning +4769608439 +4746421690 oyvind.g.fjeldbu@hiof.no
Bilde av Nina Fladeby Fladeby, Nina Undervisn.leder +4769608760 +4792492939 nina.fladeby@hiof.no
Bilde av Pål Andreas Flodin Flodin, Pål Andreas Prosjektleder +4769608083 pal.flodin@hiof.no nettarbeid, kommunikasjon, publiseringsløsning
Forsbring, Monika Hafsrød Seniorrådgiver +4769608051 monika.forsbring@hiof.no
Bilde av Espen Marius Foss Foss, Espen Marius Førsteamanuensis +4769608665 +4792438373 espen.m.foss@hiof.no
Foss, Pål Yngve Førsteamanuensis +4769608213 pal.y.foss@hiof.no
Bilde av Liv Anne Fossbråten Fossbråten, Liv Anne Førstelektor +4769608261 liv.a.fossbraten@hiof.no læreres kroppsspråk
Bilde av Nina Skajaa Fredheim Fredheim, Nina Skajaa Seniorrådgiver +4769608081 +4793085285 nina.s.fredheim@hiof.no Rådgiver kommunikasjon, pressekontakt, forskningsformidling, Sosiale medier
Bilde av Ingunn Melleby Fremmerlid Fremmerlid, Ingunn Melleby Rådgiver +4769608262 ingunn.m.fremmerlid@hiof.no Studieutredning, kvalitetssikring
Freyr, Tor Førsteamanuensis +4769608372 tor.freyr@hiof.no Etikk, filosofiske samtaler, dialogisk praksis, sosial læring, filosofihistorie, eksistensfilosofi, pedagogisk filosofi.
Fridh, Stina Høgskolelektor +4769608712 stina.fridh@hiof.no
Bilde av Magnus Frostenson Frostenson, Magnus Professor +4769608089 magnus.frostenson@hiof.no Det digitale samfunn, DigiWork
Bilde av Daniel Lees Fryer Fryer, Daniel Lees Førsteamanuensis +4769608263 daniel.l.fryer@hiof.no lingvistikk, sosialsemiotikk, multimodalitet, vitenskapelig diskurs, sosiale bevegelser, kritiske dyrestudier
Bilde av Malin Bakke Frøystadvåg Frøystadvåg, Malin Bakke Stipendiat +4769608144 malin.b.froystadvag@hiof.no norsk som andrespråk, andrespråksforsking, mellomspråk, ortografi, fonologi
Fyhn, Annie Marie Førstekonsulent +4769608264 +4790175009 annie.m.fyhn@hiof.no