Personer - Side 15

Søk etter personer

Personer 281 - 300 av 688
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Vigdis Holen Holen, Vigdis Professor +4769608280 vigdis.holen@hiof.no
Bilde av Carina Holm Holm, Carina Seniorkonsulent +4769608868 +4795793279 carina.holm@hiof.no
Holm, Hanne Seniorrådgiver +4769608869 hanne.holm@hiof.no
Bilde av Ingvild Holm Holm, Ingvild Stipendiat +4769608655 ingvild.holm@hiof.no theatre, performance, site-specificity, space, Object Oriented Ontology, object theatre, anthropomorphism, institutional critique, popular culture, marionettes, visual art, sculpture
Bilde av Harald Holone Holone, Harald Dekan +4769608281 +4791193486 harald.holone@hiof.no
Bilde av Kjersti E. Lien Holte Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis +4769608109 +4741611201 kjersti.e.holte@hiof.no
Bilde av Lilly Alexandra Hondros-Wellmeier Hondros-Wellmeier, Lilly Alexandra Rådgiver +4769608182 lilly.a.hondros-wellmeier@hiof.no HR, rekruttering, ansettelser, lederstøtte, utredning, rådgivning
Bilde av Beate Aksnes Horrigmo Horrigmo, Beate Aksnes Seniorkonsulent +4769608867 beate.a.horrigmo@hiof.no fritak, innpassing, studiestart, sommerkurs, ingeniør
Hov, Pea Seniorkonsulent +4769608774 +4790639510 pea.hov@hiof.no
Hoveid, Sigrid Eskestrand Høgskolelektor +4769608421 sigrid.hoveid@hiof.no
Huby, Guro Øyen Førsteamanuensis +4794483676 +4794483676 guro.o.huby@hiof.no
Bilde av Birgitte Nordahl Husebye Husebye, Birgitte Nordahl Høgskolelektor +4769608130 +4791825072 birgitte.n.husebye@hiof.no
Husvik-Olaussen, Gunhild Mathea Stipendiat +4769608654 gunhild.m.olaussen@hiof.no
Bilde av Per Thomas Huth Huth, Per Thomas Høgskolelektor +4769608725 per.t.huth@hiof.no
Häbler, Camilla Høgskolelektor +4769608110 +4790204539 camilla.habler@hiof.no
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no
Høkedal, Jo Førsteamanuensis +4769608770 jo.hokedal@hiof.no Optisk fjernmåling, marin optikk, oseanografi, havforskning.
Høy-Petersen, Ellen Seniorrådgiver +4769608013 +4741699241 ellen.hoy-petersen@hiof.no
Bilde av Gro Merete Høyum Høyum, Gro Merete Høgskolelektor +4769608849 gro.m.hoyum@hiof.no
Bilde av Hild Gjertrud Haaheim Haaheim, Hild Gjertrud Høgskolelektor +4769608106 hild.g.haaheim@hiof.no