Personer - Side 15

Søk etter personer

Personer 281 - 300 av 698
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Kjersti E. Lien Holte Holte, Kjersti E. Lien Førsteamanuensis +4769608109 +4741611201 kjersti.e.holte@hiof.no
Bilde av Lilly Alexandra Hondros-Wellmeier Hondros-Wellmeier, Lilly Alexandra Rådgiver +4769608182 lilly.a.hondros-wellmeier@hiof.no HR, rekruttering, ansettelser, lederstøtte, utredning, rådgivning
Bilde av Beate Aksnes Horrigmo Horrigmo, Beate Aksnes Seniorkonsulent +4769608867 beate.a.horrigmo@hiof.no studiestart, prosjektleder, avdelingsstyret, webansvarlig
Hov, Pea Seniorkonsulent +4769608774 +4790639510 pea.hov@hiof.no
Bilde av Sigrid Eskestrand Hoveid Hoveid, Sigrid Eskestrand Studieleder +4769608421 sigrid.hoveid@hiof.no
Huby, Guro Øyen Professor +4794483676 +4794483676 guro.o.huby@hiof.no
Bilde av Per Thomas Huth Huth, Per Thomas Høgskolelektor +4769608725 per.t.huth@hiof.no
Bilde av Camilla Häbler Häbler, Camilla Høgskolelektor +4769608110 +4790204539 camilla.habler@hiof.no
Bilde av Jan Høiberg Høiberg, Jan Førstelektor +4769608282 jan.hoiberg@hiof.no
Bilde av Jo Høkedal Høkedal, Jo Førsteamanuensis +4769608770 jo.hokedal@hiof.no Optisk fjernmåling, marin optikk, oseanografi, havforskning.
Høy-Petersen, Ellen Seniorrådgiver +4769608013 +4741699241 ellen.hoy-petersen@hiof.no
Bilde av Gro Merete Høyum Høyum, Gro Merete Høgskolelektor +4769608849 gro.m.hoyum@hiof.no
Bilde av Gunn Elisabeth Haagensen Haagensen, Gunn Elisabeth Førstelektor +4769608834 gunn.e.haagensen@hiof.no ADHD, nevrovitenskap, atferdsanalyse, Miljøarbeid, vitenskapsteori
Bilde av Hild Haaheim Haaheim, Hild Høgskolelektor +4769608106 hild.g.haaheim@hiof.no
Bilde av Gisela Anne-Marie Håkansson Håkansson, Gisela Anne-Marie Professor +4769608427 gisela.a.hakansson@hiof.no
Bilde av Frode Hübertz Haaland Haaland, Frode Hübertz Førsteamanuensis +4769608270 frode.haaland@hiof.no
Ihlebæk, Camilla Martha Professor +4769608837 camilla.m.ihlebak@hiof.no
Bilde av Hanna Marie Ihlebæk Ihlebæk, Hanna Marie Stipendiat +4769608880 +4741560926 hanna.m.ihlebak@hiof.no sosialantropologi, profesjon, kunnskap, arbeid, sykepleie, kvalitativ metode
Bilde av Anam Ilyas Ilyas, Anam Stipendiat anam.ilyas@hiof.no
Bilde av Ketil Modh Isaksen Isaksen, Ketil Modh Spesialbibliotekar +4769608064 ketil.isaksen@hiof.no Databaser, Alma, EndNote, CRIStin, Halden