Personer - Side 12

Søk etter personer

Personer 221 - 240 av 718
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Vigdis Abrahamsen Grøndahl Grøndahl, Vigdis Abrahamsen Professor +4769608698 +4793052634 vigdis.a.grondahl@hiof.no Sykepleie, helsetjenestekvalitet, kvantitative metoder, personsentrert arbeid, Kommunehelsetjenesten, Spesialisthelsetjenesten, kronisk syke
Bilde av Heidi Kristine Grønlien Grønlien, Heidi Kristine Førsteamanuensis +4769608846 +4795922021 heidi.k.gronlien@hiof.no
Bilde av Jørgen Henrik Hovde Grønlund Grønlund, Jørgen Henrik Hovde Avdelingsdirektør +4769608085 +4798831832 jorgen.gronlund@hiof.no
Bilde av Berit Grønn Grønn, Berit Studieleder +4769608267 berit.gronn@hiof.no
Bilde av Siv Vea Grønneberg Grønneberg, Siv Vea Stipendiat +4769608783 siv.v.gronneberg@hiof.no
Bilde av Helen Graarud Graarud, Helen Høgskolelektor +4769608835 +4792094008 helen.graarud@hiof.no
Gudevold, Ann-Christin Renholdsbetjent ann.c.gudevold@hiof.no
Guilloteau, Etienne Frederic Stipendiat +32474742383 +32474742383 etienne.f.guilloteau@hiof.no
Guleng, Gøril Elisabeth Spesialbibliotekar +4769608058 goril.e.guleng@hiof.no Halden
Bilde av Hege Marie Gundersen Gundersen, Hege Marie Seniorkonsulent +4769608376 hege.m.gundersen@hiof.no
Hadjerrouit, Said Professor +4769608273 said.hadjerrouit@hiof.no
Bilde av Sigrun Staal Hafstad Hafstad, Sigrun Staal Høgskolelektor +4769608209 +4795167211 sigrun.s.hafstad@hiof.no
Bilde av Marianne Hagelia Hagelia, Marianne Høgskolelektor +4769608203 marianne.hagelia@hiof.no
Bilde av Kristin Føsker Hagemann Hagemann, Kristin Føsker Førsteamanuensis +4769608152 +4799484369 kristin.f.hagemann@hiof.no syntaks, informasjonsstruktur, spansk, gammelspansk, romansk, middelalder
Hagen, Inger Marie Førsteamanuensis +4769608393 inger.m.hagen@hiof.no
Bilde av Jarl Hagen Hagen, Jarl Studieleder +4769608420 jarl.hagen@hiof.no
Bilde av Laila Garberg Hagen Hagen, Laila Garberg Studieleder +4769608874 laila.g.hagen@hiof.no
Bilde av Thor-David Halstensen Halstensen, Thor-David Høgskolelektor +4769608832 +4741330765 thor.d.halstensen@hiof.no
Bilde av Camilla Blikstad Halstvedt Halstvedt, Camilla Blikstad Førsteamanuensis +4769608107 +4795882271 camilla.b.halstvedt@hiof.no
Bilde av Bård Halvorsen Halvorsen, Bård Rådgiver +4769608082 +4795409804 bard.halvorsen@hiof.no Fotografering