English version of this page

Personer - Side 5

Søk etter personer

Personer 81 - 100 av 747
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Bilde av Gudrun Brottveit Brottveit, Gudrun Professor +4769608848 gudrun.brottveit@hiof.no
Bilde av Tonje Brun Brun, Tonje Rådgiver +4769608897 +4741287021 tonje.brun@hiof.no
Bilde av Rolf-Einar Grini Bryggfjell Bryggfjell, Rolf-Einar Grini Høgskolelektor +4769608668 rolf.e.bryggfjell@hiof.no Forkurs, matematikk, ingeniørfag
Bilde av Siri Ellen Adelaide Brynhildsen Brynhildsen, Siri Ellen Adelaide Høgskolelektor +4769608695 siri.e.brynhildsen@hiof.no
Bilde av Stine Malin Brynildsen Brynildsen, Stine Malin Høgskolelektor +4769608324 +4799036311 stine.m.brynildsen@hiof.no Ikt og læring, profesjonsfaglig digital kompetanse, mooc, Dekomp
Bilde av Karsten Brynildsrud Brynildsrud, Karsten Førsteamanuensis +4769608612 karsten.brynildsrud@hiof.no Barnevern, Sosialt arbeid, Helserett
Bilde av Anne-Marit Brække Brække, Anne-Marit Seniorkonsulent +4769608148 anne.m.brakke@hiof.no Studentveiledning for PPU, Master i spesialpedagogikk, MOOC, Årsstudier lærerutdanning, Tilrettelegging for studenter, Saksbehandling av studentsaker (permisjoner, innpassing mm), Praksis PPU allmennfag og PPU Yrkesfag
Bilde av Martta Brännström Brännström, Martta Høgskolelektor +4769608255 martta.brannstrom@hiof.no
Bråten, Geir Driftstekniker +4790824691 +4790824691 geir.braten@hiof.no
Bråten, Ivar Professor ivar.braten@hiof.no
Bråten, Shari Rae Renholdsbetjent +4795556274 +4795556274 shari.r.braten@hiof.no
Bilde av Bjørn Espen Pontus Braaten Braaten, Bjørn Espen Pontus Høgskolelektor +4769608247 +4793425670 espen.braaten@hiof.no
Bilde av Tore Olavson Buarøy Buarøy, Tore Olavson Spesialbibliotekar +4769608858 tore.o.buaroy@hiof.no Nettsider, CRIStin, Forskningsstøtte, Referanseverktøy, Undervisning, Fredrikstad
Bilde av Tina Louise Buckholm Buckholm, Tina Louise Seniorkonsulent +4769608217 tina.buckholm@fremmedspraksenteret.no webansvarlig
Bilde av Kari Buer Buer, Kari Seniorrådgiver +4769608164 kari.buer@hiof.no
Bukholm, Inger Johanne Ek Renholdsbetjent inger.j.bukholm@hiof.no
Bunes, Anne Karin Suther Seniorrådgiver +4769608249 anne.s.bunes@hiof.no
Bilde av Tina Helene Bunæs Bunæs, Tina Helene Stipendiat +4769608308 tina.h.bunas@hiof.no Spillteknologi, Interaction Design, Communication Design
Burek, Agnes Tekniker +4769608620 agnes.burek@hiof.no
Burrows, Mary Elizabeth Ekstern tilsatt, ikke lønnet av HiØf +4769608280 mary.e.burrows@hiof.no