English version of this page

Personer - Side 2

Søk etter personer

Personer 21 - 40 av 715
Navn Stilling Telefon E-post Emneord
Angermo, Isabell Førstesekretær +4769608728 isabell.angermo@hiof.no
Bilde av Karin Helene Anker Rasch Anker Rasch, Karin Helene Seniorrådgiver +4769608138 karin.a.rasch@hiof.no Studieveiledning, saksbehandling, permisjon, økonomistudier, organisasjon og ledelse, autorisasjon regnskapsfører, selvvalgt bachelorgrad
Bilde av Camilla Anker-Hansen Anker-Hansen, Camilla Førsteamanuensis +4769608624 +4746614494 camilla.anker-hansen@hiof.no
Bilde av Eva Bjørg Antonsen Antonsen, Eva Bjørg Førstelektor +4769608775 +4793815805 eva.b.antonsen@hiof.no
Arnesen, Ole Fabian Spesialbibliotekar +4769608599 ole.f.arnesen@hiof.no Leganto, Fredrikstad
Bilde av Trine Arnesen Arnesen, Trine Førsteamanuensis +4769608757 trine.arnesen@hiof.no
Bilde av Marian Bringa Arntsen Arntsen, Marian Bringa Rådgiver +4769608669 +4795277112 marian.b.arntsen@hiof.no
Bilde av Ragnar Arntzen Arntzen, Ragnar Dosent +4769608134 +4799000802 ragnar.arntzen@hiof.no Språk, litteratur, norsk som andrespråk
Bilde av Petter André Høntorp Arvesen Arvesen, Petter André Høntorp Høgskolelektor +4769608815 petter.a.arvesen@hiof.no Sosialantropologi, Psykososialt arbeid, Psykisk helse, Psykisk helsearbeid, Barndom, Oppvekst, Barnevern, Sosialisering, Fellesskapslæring
Bilde av Torvald Fossåen Ask Ask, Torvald Fossåen Stipendiat +4769608607 torvald.f.ask@hiof.no
Askeland, Harald Professor +4769608414 harald.askeland@hiof.no
Bilde av Mona Kristin Austad Austad, Mona Kristin Rådgiver +4769608087 mona.k.austad@hiof.no
Bilde av Marcus Axelsson Axelsson, Marcus Førsteamanuensis +4769608347 marcus.axelsson@hiof.no
Bilde av Yonas Zewdu Ayele Ayele, Yonas Zewdu Førsteamanuensis +4769608898 yonas.z.ayele@hiof.no bygg, byggingeniør
Bilde av Kristi Cecilie Grønvold Bache Bache, Kristi Cecilie Grønvold Prorektor forskning og formidling +4769608029 kristi.g.bache@hiof.no
Bilde av Imtiaz Badshah Badshah, Imtiaz Førsteamanuensis +4769608431 imtiaz.badshah@hiof.no
Bilde av Rolf Kristian Baltzersen Baltzersen, Rolf Kristian Dosent +4769608235 +4741232522 rolf.k.baltzersen@hiof.no
Bilde av Viktoria Börjesson Behre Behre, Viktoria Börjesson Førsteamanuensis +4769608449 viktoria.borjesson@hiof.no
Bilde av Electa Woodbridge Behrens Behrens, Electa Woodbridge Førsteamanuensis +4769608659 electa.w.behrens@hiof.no
Bilde av Nils Olav Brandstorp Bekken Bekken, Nils Olav Brandstorp Seksjonssjef +4769608031 +4799489711 nils.o.bekken@hiof.no